Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamis kutyát szeretnék házőrzé...

Hamis kutyát szeretnék házőrzésre! Hogyan válasszam ki az alomból azt a kiskutyát amelyik a legalkalmasabb lesz erre a célra?

Figyelt kérdés
Én a kaukázusi juhász mellet döntöttem. A célra szerintem alkalmas fajta. Sok tulajdonság közül mire figyeljek ha a kiválasztásra kerül a sor. Először is szuka legyen vagy kan? Félénk, közömbös vagy barátságos legyen a kiskutya viselkedése? Azt is halottam, hogy ha megfogom a nyakán a bőrt és visít ha felemelem a földtől az nem igazán lesz jó kutya.
2013. márc. 20. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
A láthatatlan válaszd. Nem látják a betörők se, ezért majd jól megijednek, mikor rájuk ijeszt!
2013. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért gondolom azt így látatlanba, hogy nem egy normális tenyésztőtől hanem egy rossz szaporítótól fogod venni a kutyát? Valamint tudod mikor lesz a kutya a legalkalmasabb házőrzésre? Ha jársz vele kutyaoviba majd kutyasuliba rendszeresen mondjuk 1 éves koráig vagy inkább másfél és majd másfél éves korától viszed szintén rendszeresen őrző védő kiképzésre... sajnálom már előre a kutyádat :S
2013. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
ha nem kenyezteted el akkor akar mejik meghamisodik.ha mindig jatszasz vele akkor nem fog nagy kutyaknal ez a hatrany. tapasztalatbol mondom
2013. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Azt a kutytát válaszd amelyik nagyon hasonlít a kakasra,mert az biztos hamis!
2013. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 jackson666 ***** válasza:
0%
kant válasszál ás nyisdki a száját és ha a szájpadlása fekete vagy fekete foltos akkor az lessz a hamis.de miért akarsz hamis kutyát akár téged is váratlanul megharaphat!
2013. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Házőrzésre a riasztó a legjobb. Kutya csak jelezzen. Az örző-védő kutyaiskolát pedig már írták. Amúgy elárulod hogy akarod hamissá tenni? Mennyit akarsz vele foglalkozni? Játszani, sétálni?
2013. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Neked jól képzett kutya kellene, nem amelyik gondolkodás nélkül mindenkinek nekimegy. Nem mindegy, hogy idegenekkel bizalmatlan, vagy alapból vad, és neked is nekedmegy. Szóval inkább egy nyugodt kutyát válassz, és kutyaiskolában majd megtanítod neki, hogy az idegenekhez hogy álljon hozzá.
2013. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
riasztó berendezést ajánlom. etetni sem kell és foglalkozni sem vele, amit gondolom a kutyával sem csinálnátok, egy idő után láncon végezné szerencsétlen.
2013. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15:19..jézusom:D lehet, hogy tényleg harapós lesz, ha nem szereted :D de akkor ő se fog téged és ha az illető egy kaukázusi, szerintem eléggé megszívod..
2013. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A dominanciával ellenben szerintem ezt egy kölyök kutyánál lehetetlen megmondani. Ez úgyis később fog kialakulni.

Ha biztosra akarsz menni, akkor olyan menhelyeket látogass meg. De olyanokat,ahol ismerik is a kutyáiknak a jellemeit. Amúgy egy szuka is lehet olyan jó házőrző, mint egy kan.

2013. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!