Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokszor csuklik a kutyám, ez...

Sokszor csuklik a kutyám, ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

3 hónapos kutyám szinte mindennap háromszor-négyszer csuklik és nem tudom mi okozhassa. Lehet valami komolyabb baja a kutyámnak, menjek vele orvoshoz ezzel? Vagy lehet, hogy ez normális?

Egyébként, hogy a legoptimálisabb leállítani vagy hagyjuk, hogy múljon el, mert azért nem akarom belenyomni az orrát a vizestáljába.


2009. szept. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nekem úgy rémlik, hogy ha a kiskutya férges, annak egyik tünete lehet a csuklás. Kérj az állatorvostól féreghajtót, amikor voltak kiskutyáim, nem volt elég egyszer adni nekik, volt hogy csak sokadjára szabadultak meg egy különleges féreghajtó hatására. És ők is csuklottak akkor! A székletét is megnézheted, elvileg láthatóak lesznek benne a férgek. Nem biztos, hogy kicsik, én láttam már földigiliszta nagyságút is kiskutya székletében.
2009. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előző választ nem kérdőjelezem meg, én viszont ezt találtam:

[link]

2009. szept. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kiskutya azért csuklik, mert nem tudja még normálisan megenni a szilárd táplálékot és tulsok levegöt "eszik".

Álmában is tud csuklani, mert az agya még nem érzékeli rendesen az ébrenlét és az alvás közti állapotot.

Semmiképp nem kell az orrát vizbe nyomkodni és nem is szabad. 1 éves korára kinövi.

2009. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Off: miért minusz 3 a válaszok száma ennél a kérdésnél?
2009. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Ezt a minuszt már néztem én is...
2009. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

normális h ilyenkor csuklanak.

Semmi összefüggés nincs azzal ha férges akkor csuklik.

Az én kölyök kutyám is gyakran csuklott, nagyon édes volt :D és nem volt férges, az 1000%


amúgy téll furi ez a minusz :D

2009. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

eddig -1 volt, aztán választ küldtem az elöbb és 0 lett :O

most talán 1 lesz?? :D

2009. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2 =D
2013. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!