Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Viszketés. Mitől lehet?

Melike11 kérdése:

Viszketés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja viszket a keverek lány kutyám.Nagyon korpás a bőre és a szőrén is látszik hogy fakóbb nem fényes.Az állatorvos halolajt adott amit bele kel tenni az ételébe.De nem használ.Nem varas sehol és nincs kihullva a szőre sem.

2013. márc. 21. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ez igaz akkor sürgősen válts orvost! ugyanis a tünetek utalhatnak allergiától kezdve bármire. az pedig hogy rendes kezelés helyett halolajat javasol az orvos egyenesen abszurd és hihetetlen.
2013. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet allergia is ételre, élősködőre, bármire. Én első körben vennék egy csepegtetős kullancs és élősködőriasztót. Nálunk ez oldotta meg a problémát.
2013. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ételallergia is lehet.

Milyen tápot eszik?

2013. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 5hónapja vakarózik és nem hullot ki az összes szőre már akkor csak egy gyenge ételallergia lesz valószínű.. De az is lehet hogy a korpa az csak korpa akármitől kiszáradt a bőre és bolhás is.. sok minden lehet. El kéne mennetek egy másik állatorvoshoz tényleg.
2013. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bolhás.Tápot nem nagyon eszik inkább azt eszi amit mi:)Pedigree Juniort azt eszi meg csak a kutya ételek közűl abból is csak a csirkéset.Nagyon válogatós de amit én eszek azt ő is megesze pl:akármit zsíroskenyeret bármit amit én eszek.Csirke húst nagyon szereti meg a csontot.Az az érdekes hogy akkor vakarózik jobban ha le van vágatva a szőre.
2013. márc. 22. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem hgy hogy tud odáig eljutni egy kutya hogy csak egy fajta tápot eszik meg :D Simán lehet hogy a csirkére allergiás a legtöbb kutya arra. Úgyhogy először kidobnám otthonról a pedigrét. Másodszor nem adnék neki több csirke húst és szereznék egy hippoallergén tápot vagyis legalább egy bárányis rizseset (nem bárányos rizses izűzt) és elmennék egy másik állatorvoshoz.
2013. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Pedigree nagyon szar táp!Ne haragudj hogy ezt mondom de az egy hulladék fos!Vegyél neki mondjuk pl. [link] ezt. Nincs arany árban,nincs benne csirke,kukorica,búza,szója ami az allergiához vezethet! És 31% bárányhús(most néztem meg a zacskóján) van benne nem 25 ahogy a neten írják.Ez egy -szerintem- nagyon jó táp!a Pedigreehez képest meg 5*-os!
2013. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!