Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre hogy tudom meg tanítani...

Erre hogy tudom meg tanítani a kutyám?

2013. márc. 22. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A klikker.hu-n elég részletesen fönt vannak dolgok a kutya idomításról. Ez a kutya igazából két trükköt csinál, az egyik a "show me you teeth" amikor vicsorog miután a csávó azt mondja neki "teeth"(=fog). A másik hogy vonyít. Igazán nem mond semmit, csak vonyít. De nagyon aranyos és szép kutya :)

2013. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Tulajdonképpen ebben nincs semmi trükk. Csak a gazda kihasználja a kutya sajátos adottságait. Sok kutya hangot ad bizonyos hangra, pl: szájharmonika fésűvel, mentőautó sziréna. Vagy valamit kér a kutya és nem kapja meg bizonyos számára belátható időn belül és ezt valamilyen hanggal jelzi. Ezt a gazda fejleszti tovább úgy, hogy a gazda kérésére is adjon hangot. Akár vonyítás akár gurgulázás mint a videón bemutatott kutya.


Az egyik kutyám az parancsra ill kérésre vonított, a másik meg csattogtatta a száját.

2013. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2013. márc. 23. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a klikker.hu-t tudom javasolni, a második kutya még gyérebben van betanítva mint az első.
2013. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!