Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever/Husky/Német...

Golden retriever/Husky/Német juhászkutya? :-)

Figyelt kérdés
Mindháron faj nagyon tetszik, és nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam. Régen volt németjuhászunk pár napig (a szomszédunk engedte be, társasházban lakunk) és ezidő alatt teljesen megszerettem, bíztam benne. Kiskoromban mindig golden retrievert szerettem volna, folyton róluk olvastam. A huskykról pedig láttam egy megható filmet, és annyira szeretném szeretgetni őket..:) Ti melyik fajta kutyust szeretitek a legjobban? Miért?:) 12éves vagyok, bocsi ha rosszul fogalmaztam.
2013. márc. 22. 19:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sokat kerestem, de inkább csak hirdetéseket találtam. Aztán rabukkantam erre az oldalra: goldenefeuer.hu

Hitelesnek tűnik, engem meggyőztek.:) Este jön haza anya, és akkor vele is beszélek a dologról ^_^ <3

2013. márc. 23. 14:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyud mit szólt hozzá?
2013. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ő huskyt akar. Mondtam neki, hogy a németjuhász előnyösebb, és hogy emlékezzen milyen aranyos volt az a kóbor kutya.:) De az a tenyészet elég messze van. Így hát keresnünk kell mást, mert húsvétig kell a kutyus.Majd rakjak ki képet ha meglesz? :)
2013. márc. 24. 09:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen! Tegyél majd fel képet!
2013. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Neked inkább a Golden retrievert ajánlanám. 1. kutyának tökéletes ! :)
2013. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 MayaMia13 válasza:
Én 11 vagyok én is gyerek szemmel gondolkozom, nekem Golden Retrieverem lesz szerintem nagyon barátságos és odaadó sokat olvastam róla én is
2013. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!