Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha westie kiskutyust szeretnék...

Ha westie kiskutyust szeretnék vásárolni, akkor kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Hobbi törzskönyvvel szeretném vásárolni, nem tenyésztési célra. Azért kérdezem, m nem szeretnék szaporítók csapdájába esni. Sokszor hallottam már olyat, hogy valaki horribilis összegeket kiadott kiskutyáért és csak később derült ki, hogy alapvető fajtahiábi vannak, tehát beleesett egy szaporító hálójába.
2009. szept. 17. 16:04
 1/3 anonim válasza:
0%
kb.30-40 e kerül ilyen ..bár én is szeretnék westi kutyát.
2009. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látogass el erre az oldalra: olcsokutya.uw.hu. Ez erről szól és mindent elmond a szaporítók és tenyésztők jellemzőiről, ezzel segítve az érdeklődőt a helyes választásban.
2009. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

az Surprise kennelt ajánlom neked.

Hobby kutyát természetesen törzskönyvvel chippel stb. olyan 80-90 ezer ft körül lehet.

De ha ellátogatsz a www.westhighlandwhiteterrier.hu oldalra ott megtalálod az e-mail címét és tudsz neki írni.Nagyon kedves ,aramyos bármiylem kérdéseed van tőle nyugodtan megkérdezheted.

Csak nála ahobby kutyákra kell várni valamennyi időt.

DE ha komolyan gondolod akkor szerintem írj neki egy e-mailt és majd utána jön minden magától.

2009. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!