Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segítsek ennek az...

Hogyan segítsek ennek az állatnak?

Figyelt kérdés
örökbe szeretnék fogadni egy kutyát menhelyről, már ki is néztem, voltam is már vele pár órát. de csak jövő hónap elején tudom hazahozni. észrevettem rajta hogy nagyon nehezen enged fel, görcsös és amíg vele voltam pár órát a farka végig mereven lógott lefele, vagy pedig a lába közé húzta. amikor elvittem próbasétára nézegelődött vissza a menhely fele, gondolom a gondozói miatt. hiányoznának neki. szeretem ezt a kutyát, és már most hiányzik. nagyon sovány de én felhízlalom ha elhozom. hogyan csináljam azt meg hogy ne féljen, elfogadjon gazdájaként, és játsszon velem? hogy boldog legyen? hogyan kezeljem az ilyen depressziós kutyát hogy lelkileg rendbe szedjem?
2013. márc. 24. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogadd örökbe! ;)Időbe fog telni mire megszokja az új helyet és embereket( néhány hét. Ha már megismert minden rendben lesz.
2013. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mátyás97 ***** válasza:
Most gondolj bele. Ha te ki lettél volna dobva, és befogad egy család, akkor te is kötődnél hozzájuk. Pár nap, és megszokja. Sok törődéssel, és szeretettel imádni fog. És milyen kutya?:)
2013. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok! :) A kutyától is függ, hogy milyen hamar szokja meg a helyet. Néhány nap de lehet hogy 1-2 hét. Sokat simogasd szeretgesd és majd elengedi magát.
2013. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
skót juhász keverék.
2013. márc. 24. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy a kutya tegye meg az első lépést.Ne erőltess rá semmit.Adj neki enni és maradj a közelében.Várd meg míg ő megy oda hozzád.
2013. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a párommal voltunk megnézni a kutyát, és én úgy vettem észre inkább hozzá húz mint hozzám. lehet ezelőtt férfi gazdája volt és azért. de a kutya választja ki a gazdit. hogy ki szimpatikus neki. és ha ő nem engem választana? attól még kialakulhat a gazdi kutya közti kapcsolat?
2013. márc. 24. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben a kutya választja ki a gazdit dologban. Inkább a kölcsönös szimpátiában. Lehet, hogy a párodnak egyszerűen erősebb, nyugodtabb kisugárzása volt az adott pillanatban, ezért inkább hozzá húzott. Nincs ezzel semmi gond, ha majd megfelelően foglalkozok vele, felenged, hozzád is ugyanúgy fog kötődni.
2013. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!