Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vonyít és nyüszít a kan...

Vonyít és nyüszít a kan kutyám. A szuka miatt a szomszédban?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy szuka kutya, de nem tudom, hogy tüzel e jelenleg. Ma kezdte a kutyám ezt a vonyítást. Lehet esetleg attól, hogy tüzel a szomszéd kutya? A kutyám amúgy 10 hónapos keverék, labrador-német juhász mix. Nem problémás, és kizárt, hogy unatkozna, mert hazaérek már 2 óra körül a munkából. Minden nap sétálunk kétszer, kinti-benti kutya, folyamatosan foglalkozva van vele, plusz hétvégén kutyasuli. Amúgy folyamatosan bámul át a szomszédba, ahol a szuka van...Most volt nemrég egy nagyobb műtétje, ezért nem lett még ivartalanítva. Kb 2 hete emelgeti a lábát pisilésnél. Csak azért vagyok bizonytalan ebben a kérdésben, mert ő az első kutyám, és még nem tapasztaltam ilyet ugyebár. Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 27. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet attól, nekem is csinálta a kutyám, felhívtam az orvost. Azt mondta azért vigyem be egy kivizsgálásra. És be volt gyulladva a pénisze, úh. nem lehet tudni, miért nyüszögött. De azóta is csinálja néha, úh lehet h a szukák miatt nyüszögött és csak véletlen egybeesés, h beteg is volt.
2013. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Amúgy a nyüszítésen kívül milyen tüneteket tapasztaltál még a kutyádon? Az enyém nyugtalan, de nem látom rajta, hogy fájna valamije.
2013. márc. 27. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát semmi más tünete nem volt, ezért gondolom, h nálunk véletlen egybeesés volt, mert volt ugyan hőemelkedése, de lázas nem volt, evett, játszott. Szerintem csak annyi, h a nyüszítés miatt nagyon az elején elkaptuk a betegséget.
2013. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!