Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van olyan sok felelőtlen...

Miért van olyan sok felelőtlen állattartó Mo-n?

Figyelt kérdés
Ezt úgy is lehetne mondani,hogy miért itt van a legtöbb,külöldön miért jobb az állatok élete?
2009. szept. 18. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész magyarország káosz,ha magyarország rendbe jön(kétlem)akkor talán az állattartáson is lehet majd változtatni.
2009. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlenség is persze, de nagyobb részben tájékozatlanság az ok szerintem.
2009. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most jöttem ki 2hete Skóciába, itt pl. az utcán nem lehet látni kóbor kutyát, az emberek szépen pórázon sétáltatják a kutyájukat, vagy anélkül, mert jól neveltek. Itt a városban sok a stafford, érdekes módon senki nem fél tőlük nem mutogatnak ujjal rájuk, hogy pit bull. A szájkosár pl. egyáltalán nem kötelező. Rámentem a neten a helyi menhely honlapjára, ha van rajta 10 kutya... Szóval van különbség rendesen, Mo-on az emberek felfogásán kéne változtatni. Én pl. otthon nyugodtan nem is tudtam sétálni a kutyámmal (boxer), vagy azt mondták hogy fúj pit bull miért nincs rajta szájkosár, meg hogy miért sétáltatom egyáltalán. Szóval minden séta tiszta stresszes volt, mert mindig volt beszólás.

Nemtudom mikor fog változni a helyzet, de szerintem soha. A kutyásokat mindig utálni fogják, legalábbis az emberek 80%-a. Nem fogják fel hogy a kutyának szükségletei vannak, sétáltatni kell stb.

2009. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit várunk egy társadalomtól, amelyik még a saját faját, saját születését sem tudja szabályozni? Amelyik a kutyák ivartalanítását kegyetlennek ám az abortuszt elfogadott fogamzásgátlásnak tekinti? Ez egy nagyon önző és tájékozatlan társadalom.
2009. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.


Mo-n két csoport van. Vagy szeretik a kutyákat vagy nem.

És akik nem, azokat meg nemtudom miért de sokkal jobban izgatja hogy nincs pórázon a kutyánk, mint pl az h a cigit ők is eldobálják. a kutyakaki legalább elbomlik, a cigi meg 50 év. nem én mindig összeszedem, de volt olyan miközben hajoltam le a kakiért rámszóltak h szedjem össze. meg volt olyan h !elment! a kutyám egy terhes nő mellett az meg elkezdett sikoltozni, h de ő gyereket vár és hogy merem óráz nélkül sétáltatni a járdán. A szomszéd is nemkutyás és olyanokért beszól, hogy a kutyaszőr rászáll a muskátlijaira :DDDDDDD

2009. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért mert itt az átlagos intelligenciahányados 80 alatti. Pl miért van az, ha irnak egy cikket mondjuk egy ... nem tudom, mondjuk egy családi tragédiáról, amihez képet is közölnek. Miért van az, hogy az esetek nagy részében nem a tartalommal vannak elfoglalva a kommentelők, hanem azzal hogy néz ki a képen az illető/k?

régen még lehettél büszke arra, hogy magyar vagy. Mindig azt mondták ránk, hogy jók vagyunk szürkeállományban. Ma már ha megkérdezik honnan jöttem, inkább nem válaszolok.

2014. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!