Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy nem lehet...

Létezik, hogy nem lehet kiirtani a bolhákat?

Figyelt kérdés

Megfürdettem kutyákat, macskákat, csak úgy potyogtak a bolhák! Aztán megszáradtam és ráraktam a spotont. A házat és a kennelt felsöpörtem, felmostam, felporszívóztam, majd a kanapékat, fotelokat, és a szobámat befújtam ugyannak a fürdetőnek a töményebb változatával. ja persze a kennelt nem porszívóztam. :D Ja és a porzsákot is elégettem.

Ez hétfőn volt. Erre ma mit látok az egyik kijárós macskán?? Akkora bolhát, hogy nem igaz xD... Ennyi macera után mennyit kéne még várnom hogy hasson?


2009. szept. 18. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*megszárítottam
2009. szept. 18. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Használj spot-ont. Én Frontline-t használok, soha nem megy a macskákba/kutyákba bolha. Szerintem ezek a fürdetők, hintőporok, nem sokat érnek és csak szenvednek az állatok, ha "alkalmazod" őket.
2009. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
" Aztán megszárítottam és ráraktam a spotont. "
2009. szept. 18. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
a spoton nem ér sz*r-t sem,2-szer vettem már és egyszer sem használt, a Frontline igaz,hogy drágább, de jobb is. Mióta Frontline-ra váltottam,azóta nincs bolha a kutyámban.Igaza van az előttem szólónak,ezek a poros cuccok tényleg nem sokat érnek.
2009. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Frontline is spoton! Ki mondta, hogy nem olyat tettem rá?
2009. szept. 18. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Off:

Nincs szerencséd az eddigi válaszolókkal, úgy nézem... :)

2009. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajna. Ez már a bolhák lelki hadviselése xD Kikészítettek.
2009. szept. 19. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!