Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bunkóság ilyen helyen...

Nem bunkóság ilyen helyen sétáltatni?

Figyelt kérdés
Olyan helyen, ahol az utca felé kertek vannak, és minden kutya, mint aki megveszett, ráugrik a kapukra, és az egész utca visszhangzik tőlük... Szóval ezzel nem provokálom, idegesítem őket? Valahol csak el kell haladnunk, de már minden kerti kutya bekészül tőlünk, és az se hiányzik hogy valamelyik ottlakó megfenyegessen, hogy én így-úgy provokálom a kutyám a kis "görcsömmel". Szóval ti ezt hogy oldanátok meg?

2013. márc. 30. 00:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18as amikor azt mondta rád hogy boszorkány, akkor mondhattad volna hogy: Igen, én vagyok a jó kutya boszorkány és ha akarod megtaníthatlak téged is beszélni kutya nyelven, és akkor majd rád is fog hallgatni a kutyád :).
2013. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szent Isten, mik vannak! Én vidéki vagyok, tehát itt aztán a legtöbb ember tényleg nem érti miért fontos a sétáltatás és a nevelés. A legtöbben rávágnak a kutyára egy bottal ha rossz és ordítoznak vele, csoda ha valamelyik kutya nincs láncon minden percben.

Le vagyok döbbenve, hogy ennyien írtak a fenyegetésről! Azon a válaszon pedig, amiben valaki írta, hogy a kék szemű kutyáját démoninak, őt pedig boszorkánynak nevezték, hááát... Komolyan mintha a 18. században élnénk vagy én már nem tudom!!! Hogy élhetnek emberek ekkora IQ-val? ...

Nekem csak egy nő szólt be néha, 2 keverék kutyája volt. Vagyis nem feltétlenül keverék, de nem feleltek meg a standardnak az biztos (de lehet csak annyira rosszul etette, ápolta őket hogy így néztek ki). Az egyik kuvasz szerűség a másik dobermannra hasonlított.

Én mentem a németjuhászommal és mivel a kutyák folyamatosan nekiugráltak a kerítésnek majd ki döntötték, és szerintem meg is sebezték magukat úgy be voltak vadulva, ordítozott nekem a nő.

Az első pár alkalommal csak elküldtem melegebb éghajlatra, de ez nem ért sokat. Ő is mondta, hogy ránk engedi a kutyáit, úgyhogy közöltem, hogy akkor én lelövöm őket, aztán mivel már úgysem lesz kutyája bemászok hozzá egyik éjjel és őt is elintézem. (Nem tettem volna meg. :)) Na az végre ért valamit, utána mindig behúzta a kutyáit a nő, ha arra mentünk. Érdekes, azután a többi kutya is csendben volt (legalábbis abban az utcában).

2013. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A husky-s válaszoló vagyok. A sztoriban az a szépség, hogy az a fószer azóta előre köszön nekem:D

Lehet, hogy fél attól, hogy megátkozom, vagy valami hasonló:)

Így utólag amúgy tényleg vicces, de akkor nagyon nem volt az...

2013. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!