Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klikker, hogy működik?

Klikker, hogy működik?

Figyelt kérdés

már utána olvastam elolvastam az oldalát de nem tiszta még mindig.

példa a behívás:

1. vezényszó ?

2. elindult vagy ha oda ért klikk ?

3. juti falat ?


így vagy hogy és 2 pontban mikor kell a klikk mert ülésnél tudom hogy pont akkor ha leül de hívásnál ? és a leülésnél mikor adom hozzá a vezényszót ? help ! köszi!


2013. márc. 30. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Feladat vezényszó nélkül, ha a kívánt viselkedést produkálja pl leül akkor klikk, és jutalom. A klikkel megjelölöd a kutya számára azt a pillanatot amikor azt csinálja amit szeretnél. Utána lehet hozzá kapcsolni a vezényszót, előtte felesleges, mert nem érti úgysem. Aztán után már ez a sorrend. vezényszó, ha megcsinálta klikk, és jutalom. Remélem segítettem valamennyit. Hívásnál akkor jön a jutalom mikor odaért hozzád, hogy rögzüljön benne, hogy hozzád menni jó dolog :)
2013. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Behívásnál már akkor mehet a klikk, miután elindult hozzád, hisz ezzel azt a pillanatot erősíted meg, mikor reagál a hívásra. Természetesen nem ezzel csábítjuk be magunkhoz a kutyát!
2013. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én behívásra nem is használnék klikkert.
2013. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kölyköknél még ajánlott és hasznos is. Nyilván egy kamasz kutyánál már semmi szükség rá.
2013. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!