Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiállításon fiatal...

Kutyakiállításon fiatal osztályban hány hónapos korig indulhat a kutya?

Figyelt kérdés

MEOE érdekelne mert MKSZ-nél tudom hogy hogy van. Azt tudom hogy 18 hónapos korig, de ezt lehet úgy is érteni hogy 19 hónapos korig, szóval hogy egy 18 hónapos kutyával még lehet nevezni? Mint a Junior Handlerben, hogy 17 éves korig írják, de amíg nem tölti be a 18-at addig nevezhet még. 2 MEOE-s HPJ-je van a kutyámnak, az MKSZ-nél már megvan az MKSZ HJCH, de már 18 hónapos, de 19 hónapos koráig megszerezhetné, csak nem tudom hogy elfogadják-e.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


2013. márc. 31. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
a 18. hónapot kell betöltenie. Azt a napot nézik.
2013. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az MKSZ pontosan azokkal a szabályokkal dolgozik, mint a MEOE: Vagyis FCI szerinti besorolással. Ha 18 hónapos és 1 napos, már nem mehet fiatalba.
2013. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem fogadják el csak 18 hónapos korig a meoenél!

Mksz-en viszont ha nem lenne meg ott 1 db növ. osztályos cac-ot hozzá lehet tenni a Hpj-hez és ott kiadják az mksz HJCH-t:-)


Sajnos meoenél nincs ilyen!

2013. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!