Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lett ilyen nagy a...

Mikor lett ilyen nagy a kutyakaja lobbi?

Figyelt kérdés

Most őszintén, én akárhány kutyát ismerek, egyiket sem tartják tápon. PErsze mindegyik kap tápot, ha épp nincs más, és mindegyik húzza is az orrát ha azt kap.


Pedig nem spórolásból nem kapnak ilyesmit! Csak pl megkapják a maradékokat, amiket megehetnek persze, vagy ha főz a gazdi megkapják a husi végét is nyersen, vagy a csontot na és még folytathatnám.


Igazából minden kutya szép és egészséges akiket ismerek, és van amelyik már 10+os.


Erre feljön az ember erre az oldalra, és olyanokat olvas, hogy a haja az égnek áll. Hogy az már szargazdi, aki nem ugyanazzal a SZÁRAZ táppal eteti a kutyát élete végééig...stb.


Aztán ott a másik véglet,hogy a száraztáp rákot okoz. Az ember meg csak kapkodja a fejét.


Szerintem a száraztáp rossz, mert a legkevésbbé sem hasonlít a kutyák természetes élelmére, és tapasztalatom szerint csak azok a kutyák eszik szívesen, akik soha mást nem is kapnak- cáfolható állítás, nem ismerem a világ összes kutyáját.


A ti kutyátok mit kap enni, és mit szeret enni a lejobban? Szerintetek ez a száraztáp mizéria nem egy nagy pénzjáték? Hiszen 50 éve még nem is voltak ilyemik, mégis mamámék kutyája is 15 évig élt, és akkor is csak azért halt meg mert a vadász (véletlenül) lelőtte az erdőben.


Van egyáltalán igazság? Vagy mindenki eteti a kutyát, éhen ne haljon, aztán majd kiderül, hogy mi lesz?



2013. ápr. 1. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is leginkább tápot kapnak, alkalmanként nyers húst, csontot, zöldséget, gyümölcsöt, de bármit megesznek, ha lenne konyhai maradék, nagyon örülnének, de abból nincs mennyiség.

Volt viszont egy időszak, amikor 1-2 hétig csak azt tudtam nekik adni, és már ennyi idő alatt is sokkal fénytelenebb lett a szőrük.

2013. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!