Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt olyan kb.14-17...

Vannak itt olyan kb.14-17 évesek, akiknek a szülei megengedték, hogy bent a házban kis termetű kutyát tartson?

Figyelt kérdés

Hogy engedték meg? Mennyi a költsége? Milyen fajta a kutyus?


Köszönöm!


2009. szept. 20. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem vett magának egyet, de terhes lett, én akkor voltam 15 éves. A kutyus hozzánk került.

Westie kan, 7 éves lesz novemberben. Havi amit megeszik vitamin az 900 ft, a táp amit megeszik az 1200 ft kb. Plusz évente az oltások, meg 6 vagy 8 hetente 4000 a nyírása.

2009. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

nekem csak azt engedték meg hogy a kazánházba legyen de nekem az is nagyon megfelel.. a költség sok szerintem mert ammit tudok azt megveszek neki

am palotapincsi

nekem úgy hogy sírtam mert már ott megszerettem a kutyust..

de nem direkt sírtam

:) azóta is jól elvagyunk csak sokat kell takarítani mert mindent szétrág. :P

2009. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kazánház az a pincébe van?,csak mert nekünk igen :D

de nem izé,hogy ott sötét van neki?

2009. szept. 20. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok,én panelba lakok,tacsi-m van,most 4 hóapos.nem drága a költége!száraztápokat eszik,de megeszik ő mindent xD
2009. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
westie, 15 éves vagyok, a kutyám meg most lesz fél éves, nagyon régóta könyörögtem végül megkaptam, hát a költségek még sokak, mert ugye a kölyök oltás mióta elhoztuk 2 hetente kb 3000 ft rá, most lett vége. (szerencsére) havi 4000 a táp, aztán kozmetikus az olyan 3 havonta kb. 4ezer azis, kutyaovi havi 5000 aztán majd suli is... jó sok a költség, főleg az elején megvcenni a dolgokat, és a lényeg ha fajtatisztát akarzs JÓ helyről vedd
2009. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk lhasa apso kutyusunk volt, nem rég hagyott itt minket, 13. szülinaporma kaptam, 6 évig volt velünk. Most menhelyről akarunk hozzni, már több helyen voltunk és nagyon helyes kistestű kutyusok várnak gazdira ugyhogy szerintem te is inkább ments meg egyet. Amugy a költségek változók, pl a mienknek elég drága tápot vettünk, kozmetikáztattuk stb... (sokan nevetségesnek tartották hogy ennyit költünk rá). De a veszetségi oltást is számításba kell venni, az ívartalanítást(ami NAGYON fontos) meg hát persze előfordulhat hogy beteg lesz. A mienkre az utolsó hónapban 200.000ft költötünk de így sem sikerült megmenteni. Úgyhogy jól gondold át, kistestű kutyát nem nagyon lehet kertben tartani főleg nem télen és mivel gondolom még suliba jársz napközben egyedül vagy talán anyukáddal lesz otthon. Úgyhogy a szüleiddel is egyeztetni kell mert hát mégis csak ők fizetik és élnek vele.
2009. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze .

berni pásztort tartunk a lakásban . igaz ,jó nagy a lakás.

kis pici öleb. 45 kg .

13 éves vagyok.

ja ,és fél 6 kor kell kelnem ,mert reggel én viszem ki :)

a szüleim ,és a tesóm is sokat foglalkoznak vele.

valójában ,naponta 5-6 órát van csak egyedül,de akkor meg alszik .

tegnap nálunk aludt az unokatesóm és reggel a kutyus keltett mert mentünk a kutyasuliba . tök aranyos volt mert bemászott hozzánk az ágyba ,( pedig nem lenne szabad neki :) ,és összevissza hízelgett de én megengedtem neki.

sok osztálytársam is jön,hogy had sétáltathassák velem , mert nagy dög ,és a kis kutyákat is szereti. de a macskákat nem !

nem kerül sokba,mert napi fél kiló tápot eszik .

de az állatorvos az sok pénz .

2009. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!