Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Radikális Állatvédőket ti...

Radikális Állatvédőket ti támogatjátok/támogatnátok? Vagy túlzás már, amit csinálnak?

Figyelt kérdés
Mert ilyen alapon őket is börtönbe lehetne nyomni,hogy embereket bántalmaznak...

#radikálisállatvédelem
2013. ápr. 1. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

A facebookon lévő radiknak köze sincs a pár éve megjelent tv2-s riportban szereplőkhöz...:)

A facebookos radik jófejek, legalábbis én bírom a stílusukat, bár Szu Nyoggal kicsit nehezen értettem szót az elején :)

2013. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem tartom túlzásnak amit tesznek!

Kár, hogy az ország nagy része annak véli és nem támogatja őket megfelelően.

Viszont van egy két dolog amit pontosítani kellene...

Túlzásnak vélem pl egy idős öreg beteg kutya ápolását, vagy egy emberekre támadó nagykutya rehabilitációját súlyos pénzeken amiket az önkéntes állatszeretőktől várnak el...Szerintem a kutyatartásban törvényeket kellene hozni, és akkor nem lenne szükség radikális megoldásokra!

2013. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem várnak el semmilyen pénzt.Megírják mondjuk a fb-on,hogy X kutya kezelésére vagy rehabjára kérnek pénzt.Ezek után szabadon dönthetsz arról,támogatod-e az adott projektet.
2013. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A mostani Radikális Állatvédőknek semmi köze nincs, az agresszióhoz, így abszolút nem túlzás amit csinálnak. Én személy szerint a külföldi Radikális Állatvédőket szeretem, akik agresszívan lépnek fel, az állatkínzók ellen, Hiszen szép szóból nem értenek az ilyen férgek, csak azt kapják amit megérdemelnek.
2013. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem támogatom, meg lehet nézni mit tettek USA-ban is. Érzelmektől túlfűtve, téves gondolatmenettel bíráskodnak. Itthon pláne nem támogatnám, nézzetek körbe ezen az oldalon is mennyi az agyhalott a kutyás témában és akkor ilyenekből állna egy ilyen csoportosulás. Isten mentsen meg tőle.
2020. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!