Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha például el akarom vinni őket sétáltatni, akkor a következő okokat mondják: segíts valamít még, nagy sár van, esik a hó, fúj a szél, esik az eső...stb.. Én meg olyankor azt modom nekik hogy a kutyának mindegy milyen az idő, ahogy nekem is. Én imádom a kutyáimat, mindennél jobban. Az szokott lenni hogy akár jó, akár rossz idő van, a kutya nem jöhet be. Meg az apukám is a legolcsóbb tápot veszi mig, az a "brunos" márkát. Hiába mondom nekik, hogy én beszállok a kajába, hogy vehesseünk pl.brit premium tápot, de nem, az drága. Én értem hogy nics sok pénzünk, de akkor is. Meg ha vennék nekik pl. játékot, rögtön le vagyok cseszve, hogy magamra költsem. Mikor van valyamilyen ünnep,és kapok pénzt rokonoktól, azt mondják, hogy csakis azt vehetem meg, ami nekik is tetszik. Most is egy kicsit csöpörög, de nem vihetem el őket, azzal a cím szóval, hogy ne legyenek vizesek. Igaz hogy kint vannak... Mindig azt mondják, hogy egyszer úgy is megunom a kutyákat... Én szerintem nem fogom, mert kutya nélkül nem élet az élet, és egy igazi társat találtam. Mit csináljak velük, hogy megértsék, nekem mindenem a kutya?

2013. ápr. 2. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Most a tied az a kutya, vagy nem? Te eteted, gondozod, neveled? Te állod az összes költséget?


Ha igen, akkor állj a sarkadra egy kicsit, és értesd meg ezt a szüleiddel.

Ha nem, akkor valamilyen szinten jogos, hogy ők mondják meg, mi legyen.


És még egy kérdés: hány éves vagy?

2013. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

elég furi szüleid vannak..

az a baj,hogy ha egy szülő vmihez ragaszkodik akkor a gyerek nem nagyon tudja azt megváltoztatni,de pláne két szülő :/


Nekünk sincs sok pénzünk,de ha én kapok akkor a kutyámra és magamra is költök:D anyumék ebbe nem szólnak bele,azt mondják arra költöm amire akarom..



Te hány éves vagy?

Milyen kutyáid vannak??

2013. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, az lemaradt!

16 éves fiú vagyok.

Az én kutyáim mind a kettő.

2013. ápr. 2. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
sokat nem tudsz, de azért az a részéről már túlzás hogy nem engednek el kutyát sétáltatni illetve nem engedik a saját pénzedet mondjuk egy jobb minőségű tápra költeni. jó szororsan vagy fogva ha még ilyet is képesek megtiltani. százszor jobb hogy sétáltatod a kutyákat mint buliznál vagy bármi egyéb, és így a kutyák is nyugodtabbak. százszor jobb hogy egy jobb minőségű tápra akarsz költeni mint felesleges vackokra, ne adj isten dohányárúra vagy bármi rosszra. talán ezt kellene nekik megmondanod. a játékokkal kapcsolatban viszont én is úgy gondolom hogy sokkal olcsóbb játékokat össze lehet hozni amit a kutya élvez is. ilyen a rongy, a rongyból összekötözött labda, sőt az új divatom hogy megtöltök egy üres ásványvizes palackot félig vízzel és azt hajítom el. nagyon elvan vele a kutya. állandóan kicsúszik a szájából és kergeti meg minden.
2013. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem engedik elkölteni a saját pénzed?

Nem tudom, milyen kapcsolatban vagy anyudékkal. Próbáld vele megbeszélni, hogy ez a te pénzed, te kutyád, és hogy nekik is kijár a játék, jobb kaja stb.

vagy próbálj meg otthon többet besegíteni a házimunkába, önkéntes feladatokat vállalj el (pl. kiviszed a kukát, elmész tejért a boltba, átviszed a szomszéd Juci néninek a kenyeret, stb.) hátha megenyhülnek

sajnos nem ismerem a szüleidet, nem tudok jobbat mondani

2013. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehéz.De a te pénzed,amivel te rendelkezel és magadra költöd,arra ami neked fontos.Ha a kutyuk nem jöhetnek be abba sajnos nem szólhatsz bele,de úgy látom,semmibe se,ami nem azonos az ő véleményükkel.Igazából nem fogadják el,hogy kezdesz felnőni és bár gyerek vagy bizonyos döntési jogok már téged is megilletnek.Ezen csak a kitartás segít.
2013. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi!:) Sokat segítek a házi munkában! Én nem dohányzom, nem iszok, nem megyek bulizni, minden nap 2x, vagy 3x futok a kutyámmal. Én megmondtam nekik hogy engedjenek többet, erre meg kiakadtak. Amint lesz több pénzem, és dolgozom, rögtön költözök el. Már persze még pár év múlva. Nekem egy colliem és goldim van. És az én kutyáim.
2013. ápr. 2. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleid attól félnek, hogy bezárkózó vagy és nem barátkozol, csajozol stb. Ez a te természeted, nem kéne ezen aggódniuk. Legközelebb hintsd el, hogy a kutyákat bírják a lányok, és nem véletlenül sétáltatod őket ennyit. Akkor talán tudnak valamit kezdeni a dologgal.
2013. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ez lehet hogy bejön:D Köszi:)
2013. ápr. 2. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy miért nem engednek.
2013. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!