Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom nagyon finnyás, és...

Kutyusom nagyon finnyás, és ezért vékony. Mi az amit tuti szeretne?

Figyelt kérdés
Tápot nem igazán eszi, pedig jó minőségű, szerintem azzal van a gondja, hogy kemény.. Kutya szalámit nem nagyon, tegnap volt husi maradék, na azt zabálta. :) De nem kaphat mindig azt, viszont fel kéne szednie kicsit..

2013. ápr. 2. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tedd elé a kaját ha nem nyúl hozzá vedd el tőle. Következő etetésnél ismét tedd elé ha nem eszik megint vedd el tőle. Ezt szépen így tovább. Nem idióta éhen halni nem fog.

Ha éhes majd eszik. Ha nyammog a kaján akkor is vedd el tőle és ne legyen előtte mindig étel csak kb. 10percig ehet. Ha ott hagyja veheted is el tőle.

2013. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Finnyás kutya nincs,csak elkényeztett kutya!


tedd le elé a tápot,aztán felszeded ha nem eszi ,másnap újra ugyan ez,addig amíg megnem eszi..2-3 nap és már zabálni fogja!


én egy 2 éves kutyát szoktattam tápra,abban a 2 évben csak konyhai koszton élt..5 napig nem evett semmit,5. nap úgy zabálta a tápot hogy az nem igaz,onnantól kezdve nincs olyan,hogy fúújj táp ezt én nem eszem meg,az van,hogy ha nem eszem meg éhes maradok...ennyi...

2013. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Műtét után az én kutyám se ette a szárazat, én vettem zöldségeket megpritottam olajon és sűrű zöldség levest főztem belőlle. Ezzel engedtem fel a tápot, 2 liter leves kb 4 napra volt elég. Szó szerint kétpofára zabálta, volt hogy tettem bele hús darabokat is, csirke nyesedéket. Aztán lassan egyer kevesebbet raktam a tápra, most már szárazon is eszi a tápot. De megpróbálhatsz húst, rizsel és zöldséggel összefőzni sót ne naygon használj max egy csipetet. Nállunk bevált.
2013. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én még kiegészíteném azzal hogy soha többé semmilyen husit vagy maradékot ne adj a kutyának. ugyanis abban a pillanatban hogy adsz neki, megint válogatni fog és így soha nem juttok egyről a kettőre.
2013. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, de nem kéreget tőlem kaját, nincs elkényeztetve. Kiskorától kezdve tápot és házi kosztot eszik. Nekem az a gondom, hogy eszik, viszont rettentően keveset..Szerintem ha elveszem tőle akkor is csak addig eszik, amíg nem éhes. Sosem lakik jól, az tuti. De megpróbálom, köszi.
2013. ápr. 2. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor esetleg,olyan tápot adj neki amibe nagyobb a szénhidrát tartalom,attól hátha hízik..


amúgy nem lehet,hogy elve ilyen vékony alkat?

nem tudom milyen fajta,de pl az agarak vagy agár keverékek mindig vékonyak...

2013. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az állatorvos mondta, hogy vékony
2013. ápr. 2. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyám sem eszik rendesen és nincs elkényeztetve.Megkapja a tápot, van, hogy bele sem eszik, 10 percig még hagyom előtte aztán elveszem. Este megint megkapja akkor a felét megeszi, 10 perc után megint elveszem. Másnap reggel megint nem eszik, elveszem, este a felét megeszi. Kb. a 3. vagy a 4. napon az esti adagot megeszi rendesen aztán megint 3 napig reggel semmi, este fél adag :/ Ő is vékony, pedig a fajta robosztus testalkatú. Egyébként egészséges, aktív kutya, az állatorvosok annyit mondtak, hogy inkább vékony legyen mint elhízott de hasznos tancsot nem tudtak mondani.Na ilyenkor mit tudok tenni? :(
2013. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen táppal etettek?


Az állatorvos nem vizsgálja meg őket?

Teljesen abnormális,ha egy egészséges kutya nem eszik.Az már nem egészséges...

2013. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Konkrét vizsgálatot nem csináltak az orvosok, három is látta, de csak körbe nézték, mert semmi más tünete nincs annak, hogy beteg lenne. Egyébként kis kora óta csinálja és most másfél éves, ha beteg lenne már csak lenne más tünet is :/ Tápok közül végig próbáltam többféle Acanát, Eukanubát,Happy Dogot, Joserát. Sőt próbáltam a BARF módszert is, azzal kicsit többet eszik, de akkor sem eszi meg a kellő mennyiséget :( Már egy ideje kap natur joghurtot is a táphoz, hátha javít valamit az emésztésén, de semmi. Én már nem tudom mit tehetnék érte, de rossz látni, hogy milyen vékonyka :(
2013. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!