Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom nagyon finnyás, és...

Kutyusom nagyon finnyás, és ezért vékony. Mi az amit tuti szeretne?

Figyelt kérdés
Tápot nem igazán eszi, pedig jó minőségű, szerintem azzal van a gondja, hogy kemény.. Kutya szalámit nem nagyon, tegnap volt husi maradék, na azt zabálta. :) De nem kaphat mindig azt, viszont fel kéne szednie kicsit..

2013. ápr. 2. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ismerek én is vékony kutyát,már már egy agárra emlékeztet,de nem olyannak kellene lennie.Kint vannak a bordái,a gerince is látszik,de a kutya hiperaktív és teljesen jó egészségben van(ezt leszámítva).Ha ennyiféle táppal próbálkoztál,és még sincs eredménye,én a helyedben elmennék egy teljes kivizsgálásos dologra.Ahol a kutyában mindent megnéznek kívül-belül.Ez meglehetősen drága dolog,de ha szerencsétek van csak 1x lesz rá szükség,és ennél jobb megoldást nem tudnék.Állatkórházakban csinálnak ilyet,nagyobb városokban,nem tudom hol laktok.Sok sikert :)
2013. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sippara ***** válasza:
2-3 nap koplalás, következő nap bő 3-4 órás aktív séta, aztán elé lehet tenni a tápot, zabálni fogja (vonatkozik ez a kérdező és az egyik válaszoló kutyájára is - annyi kiegészítéssel, hogy ha reggeli etetésnél nem eszik, azt bizony el kell hagyjuk, ha pedig nem lát hozzá azonnal a kajához, veheted is el azzal a lendülettel, ahogy letetted
2013. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!