Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halti. Tényleg ezzel nem fog...

Halti. Tényleg ezzel nem fog többet erősen húzni a kutya?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 10:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
még esetleg azt is kipróbálhatod, hogy egy sima nyakörvet teszel rá, de a nyaka tetejére. nem tudom te hogy szoktad, de nagyon sokan csak lógni hagyják, és húz a kutya, ott jól kiizmosodik a nyaka. ha a nyaka tetejére, a füle mögé teszed, ott nem tud úgy kiizmosodni, jobban hat a nyakörv. sima nyakörvet odateszed, 1 méteres póráz és hirtelen fordulással rántsd magad után. nekem ez bevált. :)
2013. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ok köszi bár egy majd 30 kg s kutyát nem úgy tudok rángatni ha beindul:(
2013. ápr. 3. 16:05
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm haltival sétáltatja a kutyáját, akit amúgy soha nem engedett el még séta közben és soha nincs lemozgatva. Gondolta ő, hogy majd nem húz úgy. Hát arra jutottak, hogy a kutya ugyanúgy húz, plusz veri magát a földhöz és ágaskodik, plusz a szája is tiszta seb ... Szerintem ha pórázfegyelmeztek inkább, azzal többre mentek. Pár hét alatt megtanul normálisan sétálni.
2013. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#11 vagyok :) ismerős a helyzet, 15 éves lány vagyok, 40 kg-os kutyával :) nekem az is közrejátszik ilyenkor, hogy sajnos nem vagyok egy türelmes típus, hamar felhúzom magam a dolgokon, így valamennyivel egyszerűbb, nem érzem azt hogy mennyire nehéz lenne visszarántani. még azt is megcsinálom néha, hogy leültetem, és addig nem megyünk tovább míg meg nem nyugszik. ha nagyon mehetnéke van a kutyunak, sokat fog próbálkozni hogy feláll és továbbmegy, olyankor kicsit erőszakosabban visszanyomom a fenekét a földre. remélem tudtam valamennyit segíteni :)
2013. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na vette haltit:))és bevált nagyon jó:)))
2013. ápr. 5. 10:05
 16/18 anonim ***** válasza:
azért idővel megkell neki tanítani a normális sétát:) mondom, nekem is nagyon bevált a beagle kutyáknál, de egyébként baromi szarul éreztem magam h csak így tudunk normálisan sétálni..
2013. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Persze tudom de kezdésnek nem rossz:)
2013. ápr. 5. 14:26
 18/18 anonim válasza:
A fojtónyakörv nem jó,tönkreteszi a kutya egész izomzatát.
2013. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!