Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoros kapcsolat a kutyáddal,...

Szoros kapcsolat a kutyáddal, nem csupán egy háziállat, hanem társ?

Figyelt kérdés

Hogy tekintesz a kutyádra, mint egy házörzőre, mint egy kellékre, vagy mint egy társra?

Érezted már azt, hogy nagyon szoros a kapcsolatod a kutyáddal, hogy szinte vele gondolkodsz, sőt, a saját hibáidat is meglátod általa?


2013. ápr. 4. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Számomra Ő a megtestesült társ! Ha boldog vagyok velem örül, ha szomorú vagyok Ő nyalogatja a könnyeim!A leghűségesebb akire számíthatok! Ő soha nem dob el másért, nem csal meg, nem okoz fájdalmat! Ő a mindenem!

Imádom a kis mopszimat :)

2013. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő az én kis társam. Az emberek csak jönnek-mennek körülöttem, de ő indig ott van.

Nagyon mély a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, bármit megtennék érte.

2013. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a jó,hogy a kutya mindegyik szerepre alkalmas és még többre is.Nekem a kutya,egy érdekes színfolt az életemben,akivel a legnagyobb öröm a közös tevékenységek,pl agility.Ahhoz,hogy sikeres legyen az együtt működésünk,tanulni és változni kell tudni.Kutyának,gazdinak.
2013. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan kutyám,akivel ha foglalkoztam,az agyamban éreztem egy területen,ahogy bizsereg.Szerintem kifejezetten rá szelektálódott egy csapat neuron.
2013. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem két kutyám van és egyátalán nem úgy tekintek rá mint egy házőrzőre. Inkább mint a barátnőimre, szeretek velük játszani szaladgálni stb.:) Ők úgymond a "lelki"társaim. Amikor sírok kimegyek hozzájuk ők pedig odabujnak hozzám és mintha azt mondanák:"ne sírj itt vagyok":)Szerintem a kutyák a gazdájukat NAGYON de tényleg nagyon szereti. Hát gondoljatok bele. Amikor valaki azt mondja h szeret.... az lehet h úgy van de kitudja h nem ?!.Szavakkal bármit ki lehet mondani de a cselekvés a fontos és hogyha valaki rosszul bánik veled és azt mondja h szeret.. az biztos h NEM SZERET. A kutyák viszont nem tudnak beszélni. de amikor épp h a kapu előtt állok és nyitnám ki mind a két kutya már remeg, visÍít,vonyit, ugrálnak minden csinálnak csakis azért h végre megsimogassam őket, és h érezzék azt h hozzájuk bújok..vagyis érezzék azt h én is szeretem őket. Látom rajtuk h minden pillanatban velem akarnak lenni ..ha lehetne egy percre sem szakadnának el tőlem. DE igen én NAGYON SZERETEM a kutyáimat.

és minden kutya megérdemelné azt h SZERESSE valaki .bárki is csak legyen egy gazdája! Ha meglátok egy kobor kutyát összeszorul a szivem és ezt kérdem magamtól:- Ő miért nem érdemli meg a szeretetet, gondozást, törődést és egy igazi gazdit?Sajnos vannak ilyen kutyák sőtt rengetegen vannak!:(


"A kutya az egyetlen élőlény aki jobban szeret saját magánál"

2013. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem házőrző csak egy házőrzőként tekintek rá, de nem is társként. Nem házőrző mert sokat foglalkozok vele, jó ismerem már minden kis mozzanatát, de estére kennelbe van csukva így a házőrző szerepét már el is veszítette de nem is azért vettem őt hogy védje a telket.

És nem is társ, számomra egy társ az a személy akinek bármit elmondhatok (idáig stimmel is, mondjuk úgysem érti mit vakerálok neki), akihez bármikor fordulhatok bármilyen gondommal, és akire számíthatok ha bármilyen baj van. Egy kutya ezekre nem képes, nem tud tanácsot adni, nem tud segíteni nekem ha bajban vagyok stb.

Valahogy a kettő közé sorolnám ezt a dolgot, több mint házőrző de kevesebb mint egy társ.

2013. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!