Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Népszigeti...

Mi a véleményetek a Népszigeti kutyaiskoláról? Az ára tükrözi a minőségét?

Figyelt kérdés
Sajnos elég domináns kutyánk van, és se én se a párom nem képes fölé kerekedni. Dominanciás problémánk van, és most eljutottunk odáig, hogy sajnos már csak a suli az egyetlen reményem. Ülni, feküdni már tud, meg az ilyen dolgokat megtanulta, szóval nekünk igazából azért kéne a suli, hogy megtanuljam hogy hogy lehetek minden esetben én a falkavezér. És persze h megtanuljunk póráz nélkül sétálni.

2013. ápr. 4. 16:32
1 2
 11/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Egy jó tanács: Mivel a kutyád már frusztráltan, energiákkal teli állapotban lép be a futtatóba a többi kutya közé, sokkal valószínűbb, hogy kényes szituba keveredik, verekedést szít.

Érdemes lenne a futtatózás előtt egy jó 45-60 perc intenzív láb melletti séta, hogy a kutya kicsit kiadja a felesleges energiáit, illetve kicsit fegyelmezett állapotban kerülne aztán a futiba.

2013. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát sétálva szoktunk menni a futtatóra, az kb 20-30 percre van tőlünk. De pl tegnap voltunk kutya suliba, gyalog mentünk oda, az kb 45 perc séta volt, ott töltötünk 1,5 órét majdnem, majd negyed óra séta megint, aztán kocsiba ültünk, utána aludt egy picit, aztán kivittem a futtatóra, látszott rajta h már nem annyira aktív, nem futott a labdához, mégis mikor bejött egy nagy vizsla elkezdett megint ugatni. Francia bulldogom van és napi 3 órát viszem sétálni/ kutya futtatóba / vagy otthon a parkba játszik más kutyákkal. Hétvégén meg 3,5- 4 órát mozog. Szóval szerintem egy bulldoghoz képest eléggé le van fárasztva, nem az a baj h túl sok energiája van. Meg mondták a suliba, h semmi baj nincs a kutyával , velem van a baj. mikor elkezdett kamaszodni , próbálkozott nálam én meg buta voltam és engedtem neki, ezért gondolja most ő h ő a falka vezér. A suliba az oktató 2szer rámorgott, és a kutyám kisangyalként viselkedett 4 kan és 2 szuka között. Nem hitttem a szememnek. Csak ezt nekem kell elérnem h velem is ilyen legyen :( ez lesz a nehéz
2013. ápr. 8. 16:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Az angyalföldi Alfában voltál végül?
2013. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
neem, mert nekünk az gyalog nagyon messzi lett volna :( sajnos csak a páromnak van jogsija, nekem nincs így a népszigetibe mentük el, mert az gyalog 40 perc csak. Nagyon kedvesek voltak, május elején kezdjük is tanfolyamot. Megnéztem az alfa kutya sulit is, ott is 45 körül volt az alap fok. Igazából én azt is szeretném, ha megtanulna szépen láb mellett sétálni, meg vissza jönne mindig első hívásra. ÉS ezt a szocializáción nem tanítják meg :/ Köszönöm mindenkinek az infot, és nagyon élveztem az első órát a suliba :)
2013. ápr. 9. 10:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen ha jól tudom Népsziget 47e, Alfa 43e az alapfok. Jót fog tenni az alapfok, gazdinak és kutyának egyaránt.
2013. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!