Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám eltűnt az erdőben...

A kutyám eltűnt az erdőben séta közben, órákig kerestük kiabáltunk neki, hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Az erdő nem túl nagy 3 helyre is kijuthatott 3 településre,voltunk autóval már ezeken a helyeken is,menhelyet értesítettem,közösségi oldalon is keressem,de mégis mit tehetnék még,nagy testű kutya,barátságos ,chip van benne,Hogyan találhatnám meg????

2013. ápr. 6. 04:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
[link] ide is tedd fel, mert nem látom egyelőre hogy itt lenne.
2013. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Lehetséges,hogy a kutya annyira megzavarodik,hogy hiába kiabálok hívom nem jön oda hozzám?

Látták ma ott ahol eltűnt,de én hiába keresem hívom nem jön,elfutott az illető elől is.

Mit tehetnék ????????

2013. ápr. 9. 20:31
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
A területtől függően akár 100-200 m-ről sem biztos, hogy meghallja a hangod. Az, hogy egy idegen elől elfut sok mindentől lehet. Lehet, hogy csak bizalmatlan, vagy sok stressz érte.
2013. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
67%
Ami a legfontosabb, hogy ne add fel! Van csipogós játéka? Aminek jellegzetes a hangja? Esetleg azzal is hívogathatnád. Nekünk egy hét után jött haza a yorki keverék kislány kutyánk a fél városon keresztül egy olyan helyről, ahol gyalog soha nem jártunk. Esetleg játszós ruhát szaggass szét, és ott, ahol látták rakd ki. Fázhat, félhet szegénykém, ezért szerintem ne ordítsd a nevét, hanem kedvesen szólongasd keresés közben. Szorítok, hogy haza találjon! Milyen fajta kutyus? És hogy tűnt el? Vad után rohant?
2013. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Látom a gazditkeresek.hu-n hogy meglett a dobid! Meséld el mi történt!
2013. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt.A kutyám egy dobermann,és lakásban van,imádjuk,nagyon barátságos.

Igen ma meg lett :)

Az erdőben lehetett,egész végig pontosan 6 napig,a férjemmel

ma reggel ki is mentünk,a kutyus takarójával és vittünk enni is,hátha igy oda jön én az erdő egyik felén ,ott ahol látták, a férjem pedig körbejárt.Ott voltunk kb 2 órát,mikor csörgött a telefon,hogy az erdőtől kb 2-3 km-re megtalálták ,egy benzinkúton.Adtak neki enni és megfogták.

Többé póráz nélkül nincs séta.A benzinkúttól nem messze egy buszmegállóban látták a plakátot a kutyáról,és így tudták a számunkat,az egész várost és a környéket körbe plakátoltuk,és a helyi újságban is adtunk fel egy hirdetést,na meg facen ossztottuk.

Nagyon boldogok vagyunk,már voltunk állatorvosnál,minden rendben csak lefogyott kicsit.

2013. ápr. 10. 16:21
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Szuper!

Örülök, h meglett :)

2013. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
54%

Ez szuper!!! Gratula! :)


"többé póráz nélkül nincs séta" - szerintem ez a probléma szőnyeg alá söprése...menjetek kutyasuliba, ahol megtanítanak a kutyával bánni, hogy elfogadja az irányításotokat...szüksége van a mozgásra...kemény munkával néhány hónap alatt behívható kutyát kaphattok, ha Ti is akarjátok! Sok sikert!

2013. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Éljeeeeeeeeeeeeeeen, minden reggelt ilyen jó hírekkel kellene kezdeni. Puszi az eb kobakjára :)
2013. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,jó érzés,és hogy szurkoltattok a kutyámért.

Szilvi & Argos - Azért írtam,hogy nem lesz többé séta póráz nélkül,mert mindig jött mikor hívtuk soha nem volt még ilyen,hogy nem jött a hívó szavunkra,ezért gondoljuk,hogy meglátott egy vadat az erdőben és utána futott,kutyakiképző ismerős is azt mondta ilyenkor az ösztön erősebb mint a gazdi hívó szava,én is nagyon szeretném ha futkozhatna szabadon,de ezek után még egy kutyasuli után sem merném elengedni.Van nagy kertünk csak eddig nem volt elkerítve ,majd most megcsináljuk,ott futhat :)

2013. ápr. 11. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!