Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illene mellé?

Milyen kutya illene mellé?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves szuka huskym és ballagásomra szeretnék egy másik kutyát is :) csak milyet? olyat szeretnék ami eltűri a kennelt,mert az én kutyámat nem tudtuk hozzá szoktatni,így utálja a kennelt..nem nagyon kedveli szerintem a kutyákat,de ha muszáj jól kijön velük :D nagyon sokat foglalkozok vele,szóval nincs elhanyagolva:) okos kutya nagyon:) melyik kutya fajta illene hozzá? én mégegy huskyt akartam/ok mellé,mert az én kutyám ritkán ugatós,szóval ha lenne társa talán bátrabb lenne vagy valami :) és ha husky társa lenne,akkor szerintem nem kéne kennelbe tartani,mert gondolom a saját fajta társával jól kijön:) de ha olyasmit ajánlotok,hogy németjuhász vagy ilyesmi akkor azt kennelbe :D de van egy óriási kertünk ott minden nap mozgatom őt/őket :D

2013. ápr. 6. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Minek akarod kenelbe zárni szegény kutyát majd a kutyák egyáltalán nem nézik hogy Husky akkor őt nem bántom mert a fajtámhoz tartozik ilyen megkülömböztetés nincs a kutyáknál,vagyis mindegy hogy milyen fajtát viszel mellé mert ha barátságos a kutyád a többi kutyával akkor kifog jönni vele ha meg agresszív más kutyákkal szembe hiába viszel mellé még egy Huskyt azt is bántani fogja :)

Ez a kutyád temperamentumán múlik nem azon hogy milyen fajta kölyök kutyát viszel mellé.

2013. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ja de ha barátságos akutyád a többi kutyával akkor valami hasonlóan mozgékony kutyát vigyél mellé pl németjuhász,labrador,collie, akikkel tudd rohangálni :)

De ne zárd kenelbe egy kutyának sem élet a keneles tartás

2013. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A husky nem ugat,mert nem jelzőkutya.Ha problėma van a viselkedésével,nem ajánlott másik kutyát vinni hozzá,míg ezt nem oldjátok meg.
2013. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te egy huskyt kennelben akarsz tartani?? ...

Amúgy egy jól nevelt kutyának tökmindegy, hogy milyen fajta kutya van mellette, mert ki fog vele jönni. Ha nem szocializálod, nem hordod kutyák közé, akkor meg tökmindegy, mer egy másik huskyval sem lesz jóban.

2013. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom hogy hogy viselkedik a nagy kutyákkal..csak kiskutyákkal szokott találkozni,mikor sétálni viszem..és egy szóval se mondtam hogy kennelbe akartam huskyt tartani..épp ezt írtam,hogy nem szoktattuk hozzá,így nincs kennelbe :) csak akkor akartuk bezárni,ha nyílik a kapu vagy ilyesmi :) de megtanítottam neki,hogyha nyílik a kapu felmegy a lépcsőre:)
2013. ápr. 6. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de akérdésed eléggé ferre értelmezhetően volt megfogalmazva az én németjuhászomnak a kenelben van a háza és ott is adok neki enni így ha olyan ismerős rokon jön aki féltőle csak annyit mondok neki hogy helyedre és már bent is van .Én kiskorától oda szoktatam hogy ott van a helye
2013. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!