Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van egy keverék kutyája. Már 6 éves. Én őket kb. 1.5 éve ismerem. De a kutya nem volt igazán nevelve már kiskora óta. Mindig ha meglát egy kutyát neki akar menni. Én mostanában amikor csak tudom próbálom nevelni, egész jól halad. Amikor kicsi volt is ezt csinálta, csak a gazdájának nem volt szíve rászólni,mert hogy olyan aranyosan nézett. És ez lett az eredménye. Szerintetek van értelme még megnevelni? Mit javasoltok,hogyan csináljam?? (Bunkók kíméljenek!)

2013. ápr. 6. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, h van, de leginkább a gazdájának kéne.

Ez a videó tökéletesen megmutatja hol rontják el, mutasd meg nekik is!

http://www.youtube.com/watch?v=cywBfF1Oy4g

2013. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gazdáinak kéne nevelnie nem neked!

Hiába te neveled gondolom nem töltesz el annyit időt vele,ahhoz,hogy tényleg jó eredményeket érjél el elég sokat kéne a kutyával töltened!! mert ha heti 3x foglalkozol vele az nem sok,több a semminél,de a gazdái nyilván nem fogják betartani amit te betartasz a kutyánál..

Jó fej vagy,hogy segítenél a kutyán,de inkább a gazdikat kéne rávenni,hogy neveljék meg,mégis őke vannak többet a kutyával!

2013. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbálja ugyanazt csinálni amit én, de ugye szoktuk együtt sétálni és így látja, hogy mit csinálok. Másnap meg mondta,hogy amikor egyedül vitte le ugyanazt csinálja,mint eddig, sőt néha még az embereknek is simán neki menne. Mondta,hogy tudja, hogy elrontotta, de neki nincs szíve (ha muszáj) egy pofont adnia a kutyának.
2013. ápr. 6. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem is kell pofon, dominancia gyakorlatok kellenek ide. Ahogy a tükörsulis Korom Gábor fogalmaz, pl. neked nincsenek lúzer pecsétjeid, ha ügyes vagy, egyből meg tudod mutatni a kutyának, h ki a főnök és beáll melléd. Ellenben a gazdi elrontotta a dolgokat és nagyon sokat kell dolgoznia az ügyön, h ugyanazt érje el a kutyával, amit pl. te elsőre.

Nézd meg a videót!

2013. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót. De az ismerősöm kutyája még ennél is rosszabb. Amint meg lát egy kutyát (ha 5-10 méterre is van) Rögtön morog,vicsorít és támadna! :( :/
2013. ápr. 6. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:

A módszer ugyanaz, meg kell mutatni a kutyának, h nem az ő dolga eldönteni, h mikor támad, hanem a gazdáé. A gazdinak kell felnőnie a feladathoz.

Kutyasuliba nem tudnak/akarnak elmenni?

2013. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy eltudnák vinni.. :/

De azért majd próbálok nekik segíteni. :D

2013. ápr. 6. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Oks. Remélem szájkosárban sétáltatjátok!
2013. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!