Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elengedhetem a kutyámat az...

Mátyás97 kérdése:

Elengedhetem a kutyámat az erdőben?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagy az erdő, út csak a töltés másik oldalán van, de nem túl forgalmas mert zsákutca. Egy 2 éves kan goldi. Ezt azért kérdezem, mert épp az előbb olvastam egy kérdést, hogy elszökött a kutyája az erdőben, és nem találta meg. De eléggé aggódom hogy mi lenne ha... Ott vadász nincs, se turista, a Duna mentén van, és imád úszni. Visszahívható, de nem tudom erőben engedelmes lenne-e. Ott nincs semmilyen állat, még madár se. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Köszönöm.:)

2013. ápr. 6. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán így hogy nincsen állat meg egyebek. Amúgy mikor mi is először engedtük el egy erdőben a kutyánkat egy kicsit féltem, mert szinte minden reggel kiszökött a kapun. De az erdőben nem tévesztett minket szem elől, figyelt hogy mindig velünk maradjon.
2013. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) És bemehet a vízbe?:)
2013. ápr. 6. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs veszélyben? Nem lövik le, nem gázolják el? Engedelmes, behívásra visszajön? Ami aggasztana még: a goldi nem fog tudni ellenállni a víznek, a Duna meg tömény fertő, ha beleiszik a hasmenés a minimum, de nagyobb baja is lehet, plusz bőrfertőzés, stb... Tóba simán, de a Dunába nem engedném bele...
2013. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz a víztől ha belenyal... inkább a sodrástól félnék. Ne engedd, hogy nagyon beússzon, ha bele is megy.
2013. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!