Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam ma egy kutyát, mi a...

Találtam ma egy kutyát, mi a csudát csináljak vele?

Figyelt kérdés
Öreg, 13 éves. Valószínűleg kirakhatták, mert rohan minden autóhoz :( Felhoztam, megfürdettem, de sír és képtelenség aludni tőle. Hogy a bánatba nyugtassam meg? Aludnom kellene, lehet, hogy inkább kiengedem :(
2013. ápr. 8. 23:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:) De jó, hogy így ért véget!
2013. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Újabb remek gazdi.
2013. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk ezen most én is kiakadtam, anyukám ismét felhívott, hogy most látta a kutyát lent sétálni a gazdijával, és a velünk szemben lévő lépcsőházban laknak...Ahonnan én elrángattam. Tényleg pár napja lakhatnak csak itt, mert még soha nem láttam, pedig itt minden kutyát ismerek.

Először azt hittem valahol kertes házban, és onnan lógott ki, de ez társasház!! Tehát kiengedik a kutyát, majd amikor sír, beengedik. Csak mert apukám mondta, hogy amikor éjfélkor levittük, akkor ott ugatott a ház előtt. A pasi meg azt írta levélben, hogy a kutya jelzett neki, és beengedték éjszaka...

Na ha ezt látom legközelebb, akkor lesz hozzájuk néhány szavam. A többi lakóról nem is beszélve...

2013. ápr. 9. 12:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Törvényt akarnak hozni: póráz nélküli sétáltatás tilos. Az önsétáltatás vége az lesz, hogy befogja a sintér. Kóborlást nem lehet tűrni.
2013. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!