Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a legelső kutyád?

Cin cin kérdése:

Milyen volt a legelső kutyád?

Figyelt kérdés

neme:

neve:

fajta:

Nekem beagle. dexter volt a neve és fiú volt.



2013. ápr. 9. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bullmasztiff, Joeynak hívják és kan.
2013. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bodri, kuvasz, kan :)
2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Hím,Brúnó,németjuhász
2013. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ivartalanított szuka

Molly

yorkshire terrier


Most múlt 6 éves :)

2013. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Neme:kan

Neve: Alex

fajta: fehér törpe uszkár

Nagyon hamar elpusztult sajnos 1 éves korában, kullancs vitte el,orvos nem ismerte fel a betegséget,egy este alatt elpusztult.. 3 éves voltam,nem saját kutya persze,családi de ő volt a legelső kutya az életemben.

Ha saját kutya ami csak az enyém,az a mostani palotapincsi keverék szuka és Lüszinek hívják most lesz június 8.-án 3 éves.

2013. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lány, Amália, és német törpe pinscher, most 4 és fél éves.
2013. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Killer

Kan

Fekete labrador apától, dalmata anyától született (teljesen fekete volt, csak a mellkasán futott végig egy fehér fekete pöttyös "nyakkendő")

Nagyon szerettem, ő is engem. El kellett utaznom egy hétre, az alatt elszökött. Ennek már több mint 10 éve, alig volt 1 éves, szegénykém.

2013. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A család kutyája, egy szegény kis vörös keverék. Be volt tanítva mindenre, értett minden szót. Megmérgezte valami szemétláda. Johnnynak hívták és lány volt :-)) (eredetileg azt hittük, hogy fiú, mikor még kicsi volt, innen a név)
2013. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Kan

Rex /Csendes Harcos Geró/

Német Juhász

2013. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Simi (ötévesen ennyire futotta a kreativitásomból), kan, yorki. Ha az "első kutya az életemben"nél tartunk, apáméknak volt egy szintén hímnemű, Ripsz nevű német juhászuk, őt sajnos a gyomorcsavarodás vitte el nyolcéves kora körül, de mivel még csecsemő voltam, semmire nem emlékszem belőle. És akkor még meg sem említettem a másodunokatesóék rendszeresen látogatott tenyészetét, nagymamám öccsének a három nagytestű "vérebét" (szomszédos telkeket vettek, ahová kiskoromtól fogva heti szinten jártam), szóval a lényeg, hogy igazából mióta csak élek, körülvesznek a kutyák, az első sajátomnak mondhatóról meg már írtam.
2013. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!