Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vonyít? Vajon baja van...

Miért vonyít? Vajon baja van vagy csak bekattant?

Figyelt kérdés

Soha nem csinált ilyet. Idős keverék kistestű kutyusom reggel óta vonyít. Nem állandóan csak néha, és nem fájdalmasan, kb úgy, amikor a mentőt vonyítják.

Ha szólok neki odajön farkát csóválja, semmi baja.

Hall vlmt, amit én nem?


2009. szept. 22. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha idős, akkor meglehet, hogy fájdalmai vannak. Vidd el orvoshoz. Kétlem, hogy hallana valamit... bár a kutyavonyítás halált jelent.. de jelen esetben sztem csak fáj valamije.
2009. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus, ez így ijesztő volt, mármint a halál, de köszi. Holnap tudom csak elvinni, addig figyelek jobb lesz-e.
2009. szept. 22. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idős kutyáknál előfordulhatnak izületi gondok, egy ismerős kutya ugyanezt csinálta, üvöltött és berohant az ágy alá. Nála is lehet ilyesmi, úgyhogy szerintem is doki.
2009. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak egyszerűen társaságra vágyik vagy unatkozik, nem ?
2009. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy telefont megér a dokihoz rendelési időben. ha azt mondja lehet baljós jel vidd el, akkor mindenképpen vidd, az is lehet hogy megnyugtat. Lehetnek fájdalmai, de az is lehet hogy egyszerűen csak unatkozik. Olyat én is hallottam, hogy a kutya megérzi a közelgő halált. Nagyszüleim kutyája nagypapám halála előtt 3 nappal már kapart, ugatott és meg volt bolondulva. Ő nagyon idős és beteg volt, a kutya pedig szerette. Ha nincs veletek idős beteg vagy valaki aki hiányozhat neki, sokat játszotok vele, stb, akkor szerintem mindenképpen orvos.
2009. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Közben leesett, hogy a halál és reuma neve: BÖBE...

A szomszédban lakik és egy tüzelő németjuhász. Öreg kutya nem vén kutya, mert bizony kapart, de nem a közelgő halál miatt, hanem mert állt neki /sorry.../

Még jó, hogy nem cipeltem el dokihoz:-)))

2009. szept. 22. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
19.00 voltam, no igen az én kutyám is ilyen ha tüzel a szomszéd kutyus, bár nem vonyít, csak nem hajlandó enni, őrizni kell. Azt hittem ilyeneket kizártál, azért írtad a kérdést, de sebaj legalább nincs komoly baj! :)
2009. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!