Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a Labrador...

Mi a véleményed a Labrador Retriever kutyafajról?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert azt szeretnék tartani!

Vidéken lakom zajos faluba sok a kutya az udvarunk szökésmentes és óriási, a házunk mellett közvetlen egy használaton kívüli, de betonos út van a kertünk mögött szántóföld van /jó nagy szántoföld/ macska is van 4-en lakunk egy emeletes családi házban én anyu apu és nagyapa



2013. ápr. 10. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A labrador egy tökéletes kutya!!Nem kell többet írjak,egyszerűen tökéletes!!

Csak egy bökkenő van EGYTŐL EGYIG , MINDEGYIK UTÁLJA A MACSKÁKAT!!!Ez sajnos elég nagy probléma!!Nekem kettő van és napi min.30-szor hallom hogy megugatnak egy macskát, aki tök nyugodtan csak úgy elsétál a házunk előtt!!

Egyébként hány éves vagy??Gyerek vagy??Csak azért mert a legjobban a gyerekeket szeretik!!

Jó kutyaválasztást!!:)Jó ez a faj!!:)))))

2013. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
@8 Nekem labim van és nem igazán értek azzal egyet,hogy null az agresszivitása.Igaz,nem egy német juhász mércéje,de el tudja ijeszteni azokat,akik nem ismerik.Azon felül a mozgásigénye,mint egy border collie-é...De az evéssel teljesen egyet értek. :) Kérdező:Ez egy nagyon jó fajta,csak ajánlani tudom,viszont a macskára vigyázz ;)
2013. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nézzd meg ezt [link] hozz el innen egy labit
2013. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Labrador nagyon de nagyon barátságos kutya. Szinte tökéletes 1. kutyának. Nagy mozgásigényű, hónaponként kell fésülni. Nem kifejezetten házőrző de annak is jó. Gyerekek mellé kifejezetten ajánlott. Nagyon intelligens állat és emellett CUKIK is. :)
2013. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és mikor hoznád el??? Ha kisebb korától van együtt a macskával/macskákkal akkor összeszoknak. :)
2013. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!