Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1o hetes Border...

Van egy 1o hetes Border Colliem. Mindig azt igenyli hogy legyel mellete. Kint az udvaron van egy nagy elkeritett terulete. Ma tettuk ki es folytonosan sir es hangosan ugat ez pedig zavarja a szomszedokat es nem tudom mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 14:22
 1/3 sippara ***** válasza:
93%

Egy 10 hetes kölyöknek még melletted, lakásban lenne a helye. Ráadásul a borderek eszméletlenül emberközpontúak, duplán baromság kirakni őket a kertbe.

Hogy mi tévő legyél? Mielőtt kutyát vásárolsz, nézz utána a fajta igényeinek, és aszerint neveld, tartsd a kutyát - bár gondolom, ehhez már kicsit késő.

2013. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Kölyök, persze, hogy sír utánad. Én sem értem, hogy mi a fenéért kell annak kutya, aki aztán kirakja a kertbe. Vegyél kertitörpét, az nem fogja zavarni a szomszédot.
2013. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hetesen igencsak babakutya, legalább fél éves korig melletted kellene, hogy legyen. Csak így szokja meg a különféle élethelyzeteket, zajokat. Ráadásul a border collie iszonyat pörgős, non-stop dolgozna, sose fárad. Ha berakod egy - akármilyen nagy területre - unatkozni fog. Magát nem szórakoztatja egy kutya sem, főleg egy apró kölyök.....
2013. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!