Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez változni fog a későbbiekben?

Ez változni fog a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Van egy hét hónapos, keverék kutyám. Észrevettem, hogy néha amikor nem számít rá és úgy nyúlok hozzá, megrezzen egy picit az érintésemtől amikor megsímogatom. Soha nem bántottam. Körülbelül két hónapos kora óta van nálam. Két hónapos, vagy pár héttel idősebb. A furcsa hogy az esetek többségében ilyen nem történik, de ritkán mégis. Miért van ez?
2013. ápr. 15. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számítasz rá, és valaki hozzád ér, Te is megijedsz. Ez tök normális. Ne érj hozzá váratlanul, inkább szólj neki, ha úgy látod, hogy nem számít rá.
2013. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a gyors választ. Én már azt hittem ez valami észrevétlen jel hogy félős kutyám van és a későbbiekben csak rosszabb lesz.
2013. ápr. 15. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi az egész hogy kicsit érzékeny lehet. Nem üttötted meg esetleg nevelési célzattal, nem a kutya agyonveréséről beszélek hanem meglegyintésről? (mindenkinél előfordul..) ebből kifolyólag lehet hogy ha hirtelen nyúlsz felé akkor kicsit megijed..


Nekem van olyan hogy konkrétan a kutya úgy csinál néha mintha orbaszájba verném.. pedig csak megcsörrent a pórázon a fém.. vannak ilyenek. Sokszor azért van ez mert a kutya elér vele valamit(hogy ne bántsad kicsit se) ehhez hozzá tartozhat az hogy valami rosszat csinált, csak te nem vetted észre. Ő pedig tudja :)

2013. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!