Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fog még nőni, változni a teste?

Fog még nőni, változni a teste?

Figyelt kérdés

Már feltettem egyszer a kérdést, de most már tényleg aggódom, hogy ilyen picurka marad a kutyám...

Nos a helyzet, hogy 8 hónapos kutya, Pitbull rednose, törzskönyv nincs. (Bár szüleinek van, de nem tenyésztőtől vásároltam.)

Olyan kicsinek tűnik, lassan nő, a lába már 5 hónapja hajlik... Nem jön helyre. A szüleik is nagyon szépek, nagyok. Mi lehet a baja? Esetleg fog változni?

Kép. : [link]


[link]


2013. febr. 14. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én ezt keveréknek nézem , meg le van nyisszantva a füle ?
2013. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az orvos mit mond rá? Mivel eteted?


Ha feltetted már egyszer ezt a kérdést, akkor lehet, hogy ugyan azokat a válaszokat fogod kapni. Én valószínűnek tartom, hogy nem csak pit van benne.

2013. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Teljes Pitbull.

[link]

Szülők. Nem voltam állatorvosnál, de táppal etettem, meg néha moslékot is kap.

2013. febr. 14. 17:18
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem egyforma fajtán belül sem a kutyák növekedési üteme. Barátnőm bullmacija pl. 9 hónaposan volt 45 kg, az enyém ennyi idősen 35 kg volt és rá fél évre volt 45 kg. Most 19 hónapos és 50 kg.
2013. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan (név szerint) milyen tápot kap? Mennyit kap enni? Most hány kg?

Igen valószínű, hogy az etetéssel van baj. Ha nem azzal, akkor pedig valószínű, hogy bizony örökletes a probléma. Az, hogy a szülők szépek, nem jelent garanciát semmire.

2013. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, előttem válaszolóval egyetértek, csak én a szövegedből úgy értem, hogy görbül a kutya lába... vagy nem? A képeken nem látszik túl jól.
2013. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát mindent kipróbáltam már... Most Acana márkájú tápot kap.(Nem tudom, meddig bírom pénzzel...) Kap mellé kálcium tablettát, nagyjából olyan 20 kg kb.
2013. febr. 14. 17:28
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, a lába görbe! Első lábízület lazasága van...
2013. febr. 14. 17:31
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem voltam állatorvosnál" Ezt úgy érted, hogy soha?

Menj el vele állatorvoshoz, az a tuti. Neked nem fáj az, ha megmutatod és megkérdezel ezt-azt.

2013. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 compactegon ***** válasza:
100%

sajnálom a kutyádat. ezért nem szabad falusi, láncon tartott, bizonytalan eredetű kutyust venni :(

ábrándozom, hogy egyszer eljön az idő, mikor csak tenyésztők hozhatnak le almokat.

2013. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!