Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxer egygazdás kutya?

A boxer egygazdás kutya?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Egygazdás az a kutya, ahol kutya és gazda csak ketten élnek együtt. Abban a szituban a kutya csak a gazdájához fog ragaszkodni .
2013. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem feltétlen vannak kifejezetten nem családba való kutyák akik inkább csak 1 személyt választanak ki és ahhoz ragaszkodnak,annak fogadnak szót,ahhoz kötődnek többieket inkább csak eltűri:) Ilyen pl a chihuaha,akita. Persze fajtán belül lehet eltérés,ez jellemzés.

Na most a boxer nem ilyen,igazi családi kutyák,szeretik a gyerekeket,ha jól szocializáltak az embereket is,ha le van mozgatva mindennap igazi társ és családi kedvenc is lehet belőle.

2013. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy az egygazdás és az hogy szererti a gyerekeket ill. embereket kizárnák egymást. Pusztán egy személyhez ragaszkodik
2013. márc. 22. 23:02
 4/13 anonim ***** válasza:
mert,nem azt mondtam? Értelmezd amit írtam,ne csak olvasd.
2013. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2013. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De az.Szerintem.2 hónapja van nálunk egy 2éves boxer.Mindenkit imád,de szó szerint.De ha a párom feltűnik a színen,mi le vagyunk tojva.Tényleg egy tünemény,csóválja mindenkinek az egész hátsó felét.Általában közösen megyünk sétálni,az etet aki épp otthon van amikor etetni kell,de mégis látszik a kutyán,hogy más szemmel néz rá mint a többiekre.Pedig a falkában alattunk van.
2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy a párod legjobb a falkavezéri szerepre szerinte. Az igazi egygazdás kutya nem imád mindenkit. Sose. Akkor sem ha nincs ott a gazdája.
2013. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A német juhászt általában egygazdásnak mondják.Nekem volt több is,és tényleg az.De attól még mint minden valamennyire is nevelt kutya szerették a család többi tagját is.
2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A német juhász pont nem az xD Szerinted miért az a leggyakoribb szolgálati kutya? Mert egy egygazdás nem tűrné, hogy x hónaponként más ember neveli aztán annyiszor kerül új vezetőhöz ahányszor szükség van rá... Amúgy pedig a szeretet és az imádat nem ugyanaz. Nekem egygazdás kutyáim vannak. Persze szeretik a családom meg örülnek neki ha megsimogatja őket valamelyik csak éppen magasról tojnak rájuk minden olyan szempontból ami számít az életben. Én az istenük vagyok, ők csupán néhány kellemes ember.
2013. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egygazdás,az nem azt jelenti,hogy van egy gazdája,és akkor már nem is lehet más utána.Tény hogy sokkal nehezebb új gazdához szoktatni őket,de nem lehetetlen.Imádni-szeretni,nem mindegy hogyan fogalmazok?A lényeg,hogy elfogadja SZERETI a család többi tagját is,de a páromat IMÁDJA a legjobban.A német juhász pedig egygazdás.A te példáddal élve,mi lenne ha mindenkivel összebratyizna egy járőrkutya,aki csak szépen szól hozzá.
2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!