Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyámat...

Hogy szoktassam le a kutyámat a kunyizásról?

Figyelt kérdés
Pomerániai törpe spiccem van, és szuka. Mindig amikor le ülünk kajálni akkor mindig oda jön kunyerálni és ha nem adunk neki akkor vonyít, ugat. Ez még nálunk okés, de amikor vendégek jönnek hozzánk az már kicsit kínos. Tippeket kérek légyszi!:))
2013. ápr. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad megenyhülni és adni neki, ignorálni kell. következetesen...
2013. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nézel a szemébe, nem beszélsz hozzá és ignorálod.
2013. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sippara ***** válasza:
Eddig mit csináltatok, ha kunyerált?
2013. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kunyizik, mondd hogy nem és fordulj egész testeddel a másik irányba, ha oda megy ahova fordultál tedd ugyanezt... lehet hogy elszédülsz, de egy idő után megunja...


NE ADD FEL!

2013. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

"Ez még nálunk okés..."


gratula, még egy elkényeztett szobakutya! nem semmi módon ráadásul ha még ilyen kis pofátlan hogy követelőzik. persze ezzel nem a kutyát hibáztatom hanem a kérdezőt minősítem! tetszik nem tetszik magadnak köszönheted. most meg ég a képünkről a bőr mi? talán nem ártana egy kissé megnevelni azt a kutyát és nem elgyengülni. tudod a kutya nem tesz különbséget hogy ha nincsen ott más akkor jöhet a kajaadogatás. vagyis hazudok. tud, de ahhoz még nagyobb melót kellene belefeccölni amihez egyértelműen képtelen vagy. szóval a lényeg. amíg ÁLLANDÓ JELLEGGEL nem tanítod meg hogy étkezésnél ne zavarjon tök mindegy ki ül az asztalnál addig sajnálattal kell közölnöm marad a vörösödő arcod a neveletlen kutyádtól saját magadnak köszönhetően. az a kutya ugyanis nem hibás. ő csak azt követeli meg ami mindig is jár neki. nem érdekli ki ül az asztalnál éppen. és ha még nem sértettelek meg eléggé: javaslom egy kutyasuli felkeresését ahol felvilágosítanak szépen hogy a cuki kutyád nem egy plüssállat vagy egy kisbaba hanem kutya és annak megfelelően kell kezelni is.

2013. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem oltást kértem hanem tanácsot -.-" tudom jól hogy elkúrtam mert kicsinek nagyon aranyos volt és a halott kutyám űrét töltöttem ki vele...nem bírtam neki ellenállni... de most már ideje őt megnevelni és meg fogom!
2013. ápr. 17. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!