Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápot szárazan vagy áztatva?...

Tápot szárazan vagy áztatva? Ti hogy rakjátok a kutya elé? Hogyan jobb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 10:55
1 2
 11/17 Bazseee_ ***** válasza:
55%
hát ezt nem mondanám hogy csak kis korában fontos :D de mindenki azt csinál amit akar ő kutyája szíve jóga :)
2013. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindig áztatom.Így legalább nem a kutya gyomrában dagad meg.Állítólag így kisebb esély van a gyomorcsavarodásra.
2013. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves Bazseee! Megtennéd, hogy a kérdező kérdésére válaszolsz és nem szólod le azokat akik csak segíteni akarnak neki?!!
2013. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bazseee_ ***** válasza:
55%
Varga Viki hát kicsit zavar hogy hülyeséget írsz mi az hogy csak kis korában fontos ? már leírtam hogy miért kell áztatni valamint egyik válaszoló is írta hogy nem a gyomrába dagad .... és nem szóltam le senkit írtam mindenki azt csinál amit kar ő kutyája de ha jót akar neki akkor áztatja.
2013. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én kis vizet szoktam rá tenni, annyit amennyit a táp felvesz, de nem várom meg, amíg teljesen megszívja magát, hanem még előtte kiadom nekik, így nem a gyomorból veszi fel a nedvességet és a Dunát sem isszák ki utána, kölyöknek viszont teljesen megvárom amíg beázik.
2013. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bazseee!! Én imádom a kutyámat, sosem tudnék neki ártani! Éppen ezért utánajártunk állatorvosnál, ismerősöket is megkérdeztünk, hogy mi a jó neki, de ha ez megnyugtat levest vagy valamilyen szószt mindig kap rá!! És örülnék ha engem békén hagynál!
2013. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bazseee_ ***** válasza:
rendben ! de egyébként lehet hogy akkor csak engem vesznek körül fura felfogású emberek mivel nekem meg a tenyésztő ismerősöm és az állatdoki is azt mondta hogy áztatni kell. de lehet hogy csak az ország ezen a részén ahol lakom tudatlanok csak az emberek nálatok mindenki okos bár nem hinném mert több kutyás könyvben is le van írva ... :)
2013. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!