Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a komondor milyen...

Napsugáár :) kérdése:

Szerintetek a komondor milyen kutya?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy jó képességei vannak? Esetleg ....nemtom ti cukinak tartjátok?
2013. ápr. 20. 18:39
 1/4 daniel128 válasza:
ez mindent tartalmaz róla: [link]
2013. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a leginkább kedvenc kutyafajtám. Számomra minden megvan benne, amit egy kutyától várok: határozottság, önállóság, erő, bátorság, gazdacentrikusság, bújós természet. Alig várom, hogy kertes házam legyen, és nekem is lehessen egy ilyen gyönyörű kutyám.
2013. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki! :)


Ezeket olvasgasd, itt minden le van írva:

[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem egy féléves komondorom van, és nagyon imádom. Okos hamar tanul, már most védi a területét, szeretni való kis jószág. Viszont nagyon sértődékeny, pórázra szoktatásnál volt, hogy rátettem, és nem tetszett neki, lefeküdt és ott maradt, hiába hívtam, nem volt hajlandó megmozdulni, aztán szépen lassan türelemmel, rávettem, és már boldogan jön mellettem :D
2013. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!