Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggel ellett a kutyám,...

Ma reggel ellett a kutyám, anyagi okok miatt és nem mellesleg azért, hogy ne kerüljenek az utcára a kölykök a 5 kölyökből 2-at elaltatunk mert nem tudjuk elajándékozni stb. De, megmarad a 3 kutyus. A depresszió így is felütheti a fejét a kutyánál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 19:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%

Hagyod,hogy megszüljön a kutyád,azaz hagytad,hogy megtermékenyüljön és életet hozzon a világra.Utána belegondolsz,hogy hoppá,ez mennyi pénzbe fog fájni.Szóval fogod magad,és elaltatsz belőle 2-őt,mert 3-ra + anyakutyára van pénz, 5-re+ az anyjukra már nincs.És a lelkiismereted megnyugtatására meggyőzöd magad,hogy jobb így neki,mint az utcán.

Egyrészt,biztos jós vagy,hogy tudod,hogy az utcára kerültek volna.Másrészt,ha ennyire aggódtál azért,hogy az utcán végzik,miért nem ivartalanítottad időben a szukádat??


Hát szavakat nem találok.Remélem gyereket nem akarsz.

2013. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
A további rágalmazások fényében pedig: Itt maradnak 2 hónapig,7 hetesen megkapják az első injekciót és 1 hónapos koruktól minőségi tápot és ellátást fognak kapni.Nem vagyok egy rossz állattartó, nem kell ezt gondolni. És a kutyák holnap esnek át az első vizsgálaton.És képzeljétek el,nekem lesz a legrosszabb így is. Én segítettem a vajjúdásban a kutyának 7 órán keresztül... ÉN.
2013. ápr. 21. 20:42
 13/35 A kérdező kommentje:
A 3-at nem megtartom,1-et tartok meg 2-nek biztos helye van.
2013. ápr. 21. 20:43
 14/35 anonim ***** válasza:
87%

Ne fényezd magad,ha már az ostobaságod miatt megszületett egy tök felesleges alom.

Az a minimum,hogy segítettél az anyakutyának,meg normálisan ellátod a kölyköket.Felesleges ezt úgy leírni,mint érdemet,hogy milyen rendes ember vagy.

2013. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
De,úgy vagyok beállítva mint ha egy emberi roncs lennék.Mert nem vállalok be plusz 3 nagytestű kutyát itthonra,főleg olyan anyagi helyzettel amiben élek.NEKTEK gratulálok az egyoldalú gondolkodáshoz.Mert ti annyira tökéletes emberek vagytok, az értelmetlen alom szókapcsolat használatát nem értem, mikor leírtam,hogy fogamzásgátlót kapott.Ivartalanítani pedig azért nem akartunk mert akartuk,hogy kölyközzön.Csak most nem tehetjük meg,hogy megtartsuk őket.
2013. ápr. 21. 20:55
 16/35 anonim válasza:
20%

A kérdezőnek adok igazat!

Szerintem is jobb (nem jó csak jobb) az altatás mint hogy kóbor kutyák legyenek mert nincs rá pénz. Itt mondjátok hogy ha 3ra van pénz 5re miért nincs. Nem mindegy hogy meg 3x. a költség vagy meg 5x.

A mi macskánink (2 kóbor macsek volt (anya lánya)) úgy lettek vemhesek hogy az utcában vigéckedett egy kandúr. Ez van. Lett 2ből 10. Nem tudtuk míg nem látszódott rajtuk. Igaz, nem altattunk, és volt rájuk igény. A maradék 4-et meg nevelgettük :)

a legöregebb macska szépen vadászgaott is :) volt hogy hozott egeret, amivel a kicsik eljátszadoztak, és harcsát is hozott, annak ellenére hogy etettük őket rendesen


kicsit elkalandoztam. Bocs

2013. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom kaptál már hideget meleget, szóval nem is írnék semmit. Sajnálom, hogy így alakult... Az ivartalanításon pedig gondolkozz el, mert azt írtad, hogy hormoninjekciót kapott a kutyád. Na a hormontartalmú kezelések azok, amiktől mindenkit óva intek. Iszonyatosan megnövelik a rákos megbetegedések esélyét.
2013. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Az ivartalanítás nem kérdés, már megvan az időpontunk is.Mivel megvolt az utódnemzés amit amúgy is akartunk.Most kicsit viharosabb körülmények között,de megtörtént így már ivartalanítva lesz.
2013. ápr. 21. 21:09
 19/35 anonim ***** válasza:
82%

És miért akartatok "utódnemzést"?

Egy kutyának nem szükséges egyszer se ellenie életében.

2013. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Mert imádjuk a mostani kutyánkat és akartunk a vérvonalából kölyköket :) és ha nem most következett volna be az ominózus esemény többet is megtartottunk volna. Így csak 1-et tudunk magunkhoz venni, kettőt pedig "jofféle" ismerősöknek eladni.
2013. ápr. 21. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!