Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köszön nekem minden reggel?

Miért köszön nekem minden reggel?

Figyelt kérdés
Van egy kölyök kutyunk, aki mamámnál alszik másik szobában. Minden reggel átjön hozzám, csak hogy kicsit összenyldosson vagy rámnézzen mi van velem. Ezt más családtagokkal nem csinálja.
2013. ápr. 23. 07:59
 1/6 Adry16 ***** válasza:
Egyszerűen annyi hogy szeret a kutyád, csak ezek szerint nem te vagy a gazdája kicsit te is szeresd a kutyust. Mert ő szeret!
2013. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk én inkább azt mondanám hogy egyszerűen pofátlan és ezt a többiek nem hagyják te meg igen :D de ízlések és pofonok amelyik tetszik ^^
2013. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

eeegen:)

Valahol a kettő válasz között.

Mert ugye nem mindegy, hogy hogy teszi.


Nekem is köszön a kutyám minden reggel, odajön, lefekszik a hátára - és csak ekkor soha máskor ! - és egy két simi után megy a dolgára.

Amikor a szemetet leviszem - ez durván 1 kemény perc - akkor is képes köszönni és örülni nekem.

(még mielőtt valaki azzal jönne, hogy szeparációs félelem, meg túlzott kötődés, jelzem, hogy naponta 6 órát van egyedül teljes nyugalomban alvással töltött idővel...)

2013. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Lehet, hogy hallja mikor felébredsz és átmegy üdvözölni.

Vagy fel akar ébreszteni és jelzi, hogy ő már fent van.

2013. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor ez azt jelenti fontos vagyok neki? Kötődik hozzám? Mindenki engedné neki, ha ilyen történne. De ezt se úgy kel elképzelni, nyal kettőt az arcomon, megszaglász, vagy fel se jön csak a buksiját teszi az ágyra és csóvál. :) Valamikor előbb felébredek, de még ágyban vagyok mindig mikor jön. Másnak ezt nem csinálja. :)
2013. ápr. 23. 20:04
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ezen már nincs mit taglalni. Szeret téged és azért csinálja.

Gondolom a mamád nem hagyja, hogy nyaldossa ezért teszi ezt veled.

Így fejezi ki a szeretetét.

2013. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!