Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dunakeszi és környéke állat...

Hazine kérdése:

Dunakeszi és környéke állat orvosai?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit aki teheti írja le akár jó akár rossz véleményeit állat orvosokról ?

2013. ápr. 23. 09:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Kedves ide látogató azért hoztam létre ezt az oldalt hogy Senki ne járjon úgy mint ahogy mi egy Kefir nevű kiskutyával az állatorvosok véget pedig ma is élhetne.A történetem úgy kezdődik 2010 szeptemberében vettünk egy Pekingi palota hófehér kiskutyát Kefir fiúnak hívtuk okos számunkra a legszebb kutyus volt mint később kiderült járás hibás volt de mi így imádtuk és siratjuk 2013 január közepe tájékán kis kutyámnak adtam csokoládét vagy az vagy az hogy kabátot vettem számára mert mondták hogy megfázik a kutyám . Másnap a kutya nem érezte jól magát a kutya hozzá kell tennem addig a kutya járt .2013 január 29 kedd
2013. ápr. 23. 09:45
 2/22 anonim ***** válasza:

"A történetem úgy kezdődik 2010 szeptemberében vettünk egy Pekingi palota hófehér kiskutyát"


Pekingi palotakutya standard:

"Minden szin és rajzolat megengedett és egyenértékü, kivéve az albinót és a májszint."


Nem azért, mert gonosz bácsik így találták ki, hanem mert genetikailag nem egészséges a fehér (lásd: kapcsolt gének)

[link]


Persze aki nem szaporítótól vesz kutyát és felelősen választja ki a tenyésztőt, az ezeknek utána olvas és nem éri meglepetésként. Mint ahogy az sem, hogy a csokitól hajlamosak elpusztulni a kutyák. Hol van itt az állatorvos (így egybe írva, mert külön írva csak egy szimpla jelzős szerkezet és kicsit mást jelent) felelőssége?

2013. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért adtál neki csokit???? NEM SZABAD!!!!!!!!!!!! amúgy nem értem a lényegét nekem picit cifra amit leírtál..
2013. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

.2013 január 29 kedd délután 18 óra felé elvittük ide [link]

Dr. Szlamka Péter állatorvoshoz

aki 3 olyan injekciót adott olyanokat amitől a kutyám le bénult ekkor közölte gerincsérve van a kutyának és valamilyen létfontóságú szervét ís érinthette .Mint később kiderült az injekcióknak 2-nek olyan mellék hatásai voltak pingpong labda nagyságú vizenyős daganata lett a Kefirnek nem rögtön kb 1 hétre . Másnap vissza mentem akkor már a másik állat orvos Kertész Péter volt ott kaptunk milgamma tablettát és ő is azt mondta gerinc sérve van a kutyának kérdeztem mit tehetek meg kell műteni de hol ahol akarom .Arra is rá kérdeztem hogy lehet az injekció után rögtön le bénult válasz nem volt .Utána még egyszer vissza vissza vittem Szlmkához és ő gorombán ki dobott bennünket és közölte vigyem ahova akarom .Sajnos nem tudom igazolni miket is kapott a kapott a kutya mert számlát se olyan papírt hogy ő mit is adott a kutyának . Bár ne mentünk volna ide .Egy ismerősöm ajánlotta Incze Miklós doktor urat .

2013. ápr. 23. 10:20
 5/22 anonim ***** válasza:
"Vizenyős daganata" más kutyának is szokott lenni bizonyos injekciók után. Van, hogy hetekbe telik mire felszívódik de ez nem befolyásolja negatívan se az egészségét, se a közérzetét. Nem kétlem, hogy gorombák voltak veled az állatorvosok, de egy ilyen kétes helyről származó, alapból mindenféle genetikai betegséggel terhelt kutyánál nem csoda, ha hamar elpusztul. Főleg, ha még rá is segítetek egy kis csokival.
2013. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értem a történetet. Elvitted az állatorvoshoz, de először miért? Csak egy rutinvizsgálatra, vagy már voltak tünetek?

És hogyan halt meg a kutyád? Egyik napról a másikra felébredtél, és elpusztult?

2013. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Incze Miklós doktor úr !

Aki észre, hogy a kutyának tüdő gyulladása van kapott injekciót és kutya jobban lett .KB más fél hét után a kutya megint visszaesett . Ekkor elküldtek bennünket ide [link]

Mert itt van röntgen ultra hang stb . Na itt aztán megint feneketlen volt a Doktor úr zsebe rengeteg gyógyszert tömött a kutyába Nagyon szép summáért Kb 1 hétig jártunk oda a végén se pisilni se kakilni nem bírt enni meg nem evett .Aztán hallottunk egy akupunktúrás megoldásról

[link]

Az első kezelés szuper volt a Kutyának pisilt és kakilt a kezelés után .

Mikor már mentünk a második kezelésre a Fóti úti orvos injekciója, amit a nyakába adott feldagadt doktornő nem mert szólni mert nem lehet ezzel mit kezdeni csak bízott abban hogy kefirnek erős lesz a szervezete .Az utolsó már nem pinpong labda nagyságú hanem tenisz labda nagyságú lett és meg fojtotta a kutyát .

2013. ápr. 23. 11:02
 8/22 anonim ***** válasza:
És a nyakán hol volt duzzanat?
2013. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

.2013 január 29 kedd délután 18 óra felé elvittük ide [link]

Dr. Szlamka Péter állatorvoshoz

aki 3 olyan injekciót adott olyanokat amitől a kutyám le bénult ekkor közölte gerincsérve van a kutyának és valamilyen létfontoságú szervét ís érinthette .Mint késöbb kiderült az injekcióknak 2-nek olyan mellék hatásai volttak pinpong labda nagyságú vízenyős daganata lett a Kefirnek nem rögtön kb 1 hétre . Másnap vissza mentem akkor már a másik állat orvos Kertész Péter volt ott kaptunk milgamma tablettát és ő is azt mondta gerinc sérve van a kutyának kérdeztem mit tehetek meg kell műteni de hol ahol akarom .Arra is rá kérdeztem hogy lehet az injekció után rögtön le bénult válasz nem volt .Utánna még egyszer vissza vissza vittem Szlmkához és ő gorombán ki dobott benünket és közölte vigyem ahova akarom .Sajnos nem tudom igazolni miket is kapott a kapott a kutya mert számlát se olyan papirt hogy ő mit is adott a kutyának . Bár ne mentünk volna ide .Egy ismerősöm ajánlotta

Incze Miklós doktor úr !

Aki észre, hogy a kutyának tüdő gyulladása van kapott injekciót és kutya jobban lett .KB más fél hét után a kutya megint visszaesett . Ekkor elküldtek bennünket ide [link]

Mert itt van röntgen ultra hang stb . Na itt aztán megint feneketlen volt a Doktor úr zsebe rengeteg gyógyszert tömött a kutyába Nagyon szép summáért Kb 1 hétig jártunk oda a végén se pisilni se kakilni nem bírt enni meg nem evett .Aztán hallottunk egy akupunktúrás megoldásról

[link]

Az első kezelés szuper volt a Kutyának pisilt és kakilt a kezelés után .

Mikor már mentünk a második kezelésre a Fóti úti orvos injekciója, amit a nyakába adott feldagadt doktornő nem mert szólni mert nem lehet ezzel mit kezdeni csak bízott abban hogy kefirnek erős lesz a szervezete .Az utolsó már nem pinpong labda nagyságú hanem tenisz labda nagyságú lett és meg fojtotta a kutyát .

Most már leírtam az esetet a csokoládé evésről csak annyit nem tiltott. De vannak olyan emberek akik tej,vagy liszt , érzékenyek,csoki is ilyen .Kefir annak az áldozata lett nem vette észre meg fázott és rossz injekciókat kapott a doktor úrtól

2013. ápr. 23. 11:11
 10/22 anonim ***** válasza:
Értem, de a nyakán hol volt a duzzanat? A nyak oldalán? És végül akkor ez okozta a halálát szerinted?
2013. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!