Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a kiskutyámat,...

Hogy vegyem rá a kiskutyámat, hogy mindent tugyon hogy mondjuk ha aszt mondom űl a kutyus, akkor le ül vagy ha aszt mondom hogy fekszik szkárlett? Olvassátok el a kiegészítést!

Figyelt kérdés
úgy jó lenne ha jutalom falatkát fölé emelek és megvárom hogy leüljön?hogyha jó ez akkor hogy tanítcsam meg neki aszt hogy feküdjön le meg ilyenekben lécives segítsetek!szkárlett lesz amúgy a neve vagy tapi, vagy valami más nevet adok majd neki még nem döntöttem el.
2009. szept. 25. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te vagy egy kamu, Kislány!
2009. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
az vagy te te majom ne is gyere ide soha többet mert nagyon idegesítő tutsz lenni hidd el nekem.Mert aki nem hiszi az nem nem érdeklel aszt írtok amit akkartok legfejjeb töröltettem.
2009. okt. 1. 13:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy kamu, ha meg nem szomorú.

Rímelt:)!

2011. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!