Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kis kutya...

Szerintetek szép kis kutya (A. P. B. T)?

Figyelt kérdés

8-9 hónapos.

szuka.


[link]


[link]



2013. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekünk kell, hogy szép legyen, hanem egyedül neked :)
2013. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Én is emlékszem rá a régebbi kérdésből:))

Tényleg szép kutya, arról meg nem tehet, hogy elszabták a fülét. Jó kiállású, egészségesnek tűnik.

2013. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a 7es válaszolóval. ez nagyon beteges hogy minden hónapban felrakod ide a képet a kutyádról hogy szép vagy sem? már az előző esetednél más megírta, most ismételném őt hátha észhez térsz: kinek akarsz bizonyítani? kit érdekel hogy szép vagy sem a kutyád a lényeg hogy egy jó társad legyen. elnézegettem a szavakat amiket beírtál: pitbull, kutya, pitbullterrier, háziállat, szépség, tökéletesség,


szerintem ez eléggé ciki. de tudod mit? én válaszolok. mivel jól láthatóan nem mestertenyészet a kutyád ezért ne haragudj de nem tökéletes és ha a tökéletesség szemszögéből nézzük nem is szép! persze a félreértések elkerülése végett leszögezném hogy a maga pár ezres módján szép a kutya. sőt lesz ő még szebb is felnőtt korára (reméljük kapjuk folyamatosan havonta a tájékoztatást hogy épp mennyire "szép" és "tökéletes" a kutyád). de erről a beteges bizonyítási vágyról leszokhatnál mert soha nem lesz olyan szép mint az igazán minőségi KÜLFÖLDI tenyészetekben.


azonfelül a táplálásával, ápolásával kezdhetnél valamit ugyanis a sötét szőre ellenére igen fakó a szörzete. nem fénylik semennyire ami nem túl igényes se nem "szép" se nem "tökéletes". persze lévén a tökély kutyádat a homokos kennelben tartod nem csoda hogy ilyen kinézete van. attól a nevetséges nyakörvtől pedig csodálom hogy nem kopott ki még a szőre. bár lehet hogy kikopott csak ugye a képen nem látszik. persze a "tökéletes" pitbull, vagy amerikai pitbull vagy A.P.B.T. kutyid úgy tökéletes ha azt a nyakörvet hordja.

2013. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Nincs egész nap rajta a nyakörv. Honnan tudod honnan származik? Sétáltatás után fotóztam (mert abban a kennelben csak alszik szinte), és a KUTYAISKOLÁBAN is megmondták, hogy ne fürdessük a kutyákat! A kiállítási kutyáknak pocsék az inmunrendeszerük, pont emiatt.
2013. ápr. 23. 21:38
 15/46 anonim ***** válasza:

hát ránézésre látszik a kutyán honnan származik. az ápolás alatt nem csak a kutyafürdetés létezik, ahogyan a kutya szőre sem csak a fürdetéstől lesz fényes, hanem a megfelelő étrend is sokat változtat vagy éppen nem.illetve az egyéb ápolás is megteszi a hatását . elgondolkodtam azon hogy a kennelben alvás alatt vajon mit értesz? egész nap vele vagy?


érdekes hogy a kutyasuliban nem véleményezték még ezt a nyakörvet. ...

2013. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért vagytok ilyen negatívak, én speciel örültem, hogy láttam a képen egy egész kulturált kennelt, meg egy helyes kutyát, aki se nem alultáplált, se nem 3 méteres pórázon tengődik.


Fürdetni nyugodtan lehet, ha havi 1-szerinél nem gyakrabban teszed. A kiállítási kutyák sem immungyengék, viszont őket nagyon jó kozmetikumokkal fürdetik. A "közembernek" elérhető kutyasamponokkal tényleg elég az a max. havi 1.

2013. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. kissé unalmassá tud válni ez a havonta megkérdezem szép e a kutyám, vagy a pitem, vagy az A.P.B.T.-m. a maga módján szép. de mi kérünk elnézést ha nem ájulunk el a kutyától minden hónapban.
2013. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Szerintem érdemes lenne megérten, hogy ezt a fajtát nem lehetett 2012-ig tenyészteni ezért nem olyan könnyen beszerezhető egy NORMÁLIS, IGAZI pitbull. (nem bully, vagy girhes "ADBA" pitbull)
2013. ápr. 23. 21:56
 19/46 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszik.Ennek ellenére az a véleményem,hogy kár volt megcsonkítani.Anélkül még szebb lenne.
2013. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
bizony ebben igazad van kedves kérdező. magyarország sajnos nem áll előkelő helyen a jó pit tenyésztésben. de akkor kérdem én, minek teszed fel havonta hogy szép e a kutyád? a maga minőségében szép. a füle kicsit valóban nem az igazi. ezt most minden hónapban akarod olvasni mert attól megnyugszik a lelked?
2013. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!