Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kis kutya...

Szerintetek szép kis kutya (A. P. B. T)?

Figyelt kérdés

8-9 hónapos.

szuka.


[link]


[link]



2013. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
24%

Egyaltalan milyen szepseg lehet egy ilyen kutyaban? Szamomra a kerdes is ertelmetlen..

Manapsag mindenki vmi pitet akar. Mo nem vagy ember ha nincs egy ilyened?

En olyan kerdesnek orulnek a kov honapban, mikor ujra radjon a kerdezhetnek, hogy

-linkelsz egy videot amin a kutyad jolnevelten agilitizik

-kutyaiskolaban a tobbi kutya kozott bemutat valamit



Arra mar lehet irni, hogy szep munka. Ennek a hogy nez ki kerdesnek semmi ertelme. Engem k. nem erdekel hogy nez ki a kutyad. Az erdekel, hogy kepes vagy e nevelni, iranyitani. Enelkul nem akarok ilyen kutyakat latni se a lakohelyem 100km-es korzeteben..

2013. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
90%
Arra még mindig nem válaszoltál kérdező,hogy miért kérdezed meg havonta hogy szépe-e ? Szerinted olyan hülyék vagyunk hogy nem emlékszünk rá? Ki kell ábrándítanom akik itt olvassák a kérdéseket azok "törzs vendégek" ebben a kategóriában!
2013. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
de, tudom hogy emlékeztek rá. de a kutya folyamatosan nő, és változik.
2013. ápr. 24. 06:17
 24/46 anonim ***** válasza:

Hát, mint kutya, úgy szép, de mint fajta, úgy nem a leg stílusosabb.

Ismerősömnek Staff-ja van, élete álma volt(kiképző a személy, úgyhogy ért is egy ilyen kutyához) a kutya már 4 éves, Magyarországi kennelből származik, úgyhogy itthon is tenyésztették, és az a kutya valóban gyönyörű. Ennek köze sincs hozzá se a feje, se a teste. Az övének a feje sokkal markánsabb, szélesebb, a szemei sokkal élénkebbek, a teste zömökebb, izmosabb, és nagyon nagyon jól néz ki.

( ismerősöm nem húzat vele súlyokat, agilityznek meg ÖV-re járnak, de attól nem lesz annyira izmos egy kutya,szóval neki alapból egy nagy izomköteg a kutyája)


Tudom, hogy te azt írod, hogy A.P.B.T.-d van, de mivel hogy nincs tk-ja, ezért simán lehet benne stafford(sőt, én 100%-ra állítanám, mert szaporítóknál divat keverni a kettőt, mert nem tudják mi a kettő közt a különbség) ezért írtam le ismerős staffját, amihez hát, lehet mondani, hogy a tied fajtajellegű, de köze nincs hozzá.

2013. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

"Szerintem érdemes lenne megérten, hogy ezt a fajtát nem lehetett 2012-ig tenyészteni ezért nem olyan könnyen beszerezhető egy NORMÁLIS, IGAZI pitbull. (nem bully, vagy girhes "ADBA" pitbull)"


De stafford keverék nagyon könnyen, látod, még neked is sikerült.


Neked mi az igazi pit bull (mert külön írjuk)? Az UKC kutyák, amik akár staffordnak is elmehetnek?


(Lásd a "dual registered" kutyákat.)

2013. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
"de, tudom hogy emlékeztek rá. de a kutya folyamatosan nő, és változik."
2013. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

"de, tudom hogy emlékeztek rá. de a kutya folyamatosan nő, és változik."


Egy hónapja már 25 kiló volt 8 hónaposan, hova nő még?


(Többek között innen látszik hogy keverék.)


Ezzel az erővel hétről hétre felteheted ugyanezt a kérdést mert hétről hétre "nő és változik" a kutyád.

2013. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
És ha tk-sak a szülei?? Ha keverék lenne már menhelyen lenne.
2013. ápr. 24. 15:28
 29/46 anonim ***** válasza:

Basszus... Na, én eddig a pontig védtem és megértettem az álláspontod, de ez már védhetetlen.

Majd, pár hónap, és pár újabb kérdés után, mikor rájössz, hogy keverék kutyád van, szívesen befogadom szegényt.

2013. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez? ez fajtatiszta?

[link]

2013. ápr. 24. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!