Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kis kutya...

Szerintetek szép kis kutya (A. P. B. T)?

Figyelt kérdés

8-9 hónapos.

szuka.


[link]


[link]



2013. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

38 -as


A fajta nevét egy t -vel írjuk: amerikai pit bull terrier.


A képeken meg amiket fekraktál, nem pitek vannak, hanem petbullok meg bullyk.


A pit bull kb. így néz ki:


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Te meg kérdező ha fajtarajongó lennél, akkor nem kellene havonta megkérdezned hogy rendben van-e így a kutyád, valamint nem tudták volna átb@szarintani a fejed egy A/4 -es papírra nyomtatott "törzskönyvvel".
2013. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

bizony a pites téma nem egy egyszerű téma. a robosztusabb faták jellemzően az UKC által elismert pitjei között látható. a vékonyak pedig inkább az ADBA pitek. igaz, már az adba pitek között is lehet látni nagyobb méretűeket. akárhogy is papíros pitekről beszélünk tehát ezt is azt is elfogadják (igényes, törzskönyvvel rendelkező külföldi pit tenyészetekről beszélek). sőt manapság divatosabb az első válaszoló által belinkelt pitek tartása, tehát a nagyobb robosztusabb méretűek. egyébként épp cesar pitjei sem az adba által kedveltebb vékony típusú pitek (daddy, junior) és még nem számítottam bele az új divatot az xxl bullykat. azt is elfogadják...


tény viszont hogy egy 8 hónapos kölyköt még nem ildomos felnőtt kutyákhoz hasonlítani ugyanis még rengeteget változhat.

2013. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Az UKC kutyák csak abban különböznek az AKC staffordoktól hogy engedélyezett a red nose is.


Nem véletlen hogy egyes kutyáknak dupla törzskönyvük van, azaz az AKC szerint staffordok, az UKC szerint meg pitek.

2013. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

38-as vagyok. lehet, hogy rosszul írtam a nevét, de mivel a pitek annyira nem érdekelnek, mint fajta, pont lecarom, hogy hogy írják a nevét. mind1, most megjegyeztem, legközelebb helyesen írom le, de itt nem ez a legnagyobb baj, hogy én hogy írtam, hanem az, hogy ez a kedves gazdi képes lenne kidobni a kutyáját, ha megbizonyosodna róla, hogy nem fajtatiszta. én ezen nem tudnék átsiklani, nem azon hogy valaki egy vagy két t-vel írja azt, hogy pit bull.

Amúgy kérdező, meg lett nézve a link, szerintem a válaszadók szövegkörnyezetéből ez egyértelműen kiderül, és mindenki leírta a véleményét. De mielőtt menhelyre akarnád adni, majd hirdesd meg neten, mert a menhelyek tömve vannak, nem fogják bevenni, de majd legalább annyit tegyél meg, hogyha megválsz tőle, mert nem fajtatiszta, akkor a legközelebbi gazdit jól válaszd meg, olyat keress neki, aki nem divatból fogja majd tartani, hanem azért mert szeretné.

2013. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

csakhogy én az ADBA és az UKC ról beszéltem. az AKC számomra viszonylag még ismeretlen így nem is tudok hozzá mit fűzni. namost az UKC valóban eléggé vegyíti már a pites témát. ők fogadják el az ujjonnan xxl piteket is. ami valljuk be már tényleg minden csak nem eredeti pit. egyébként nem mellesleg az UKC pitek nem igazán tűnnek amstaffnak akárhogy is nézem. főleg ha a fejformát vagy egyáltalán az egész testalkatot nézem. legalább is az UKC jól látható különbséget tesz a stafik és a pitek papírozása között tehát ez nem hiszem hogy megállja a helyét hogy csak úgy rávágná egy amstaffra hogy akkor ez most pit.


épp most találtam egy linket ahol kivesézik ezeket a kutyákat. [link]


[link]

2013. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!