Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kis kutya...

Szerintetek szép kis kutya (A. P. B. T)?

Figyelt kérdés

8-9 hónapos.

szuka.


[link]


[link]



2013. ápr. 23. 19:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Ha tk -sek a szülei. akkor viríts egy pedet!


De lefényképezheted a törzskönyvet is, azt is felteheted!

2013. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
hát jó nagy bunkó vagy nem mondom! ha nem fajtatiszta már hajítod is ki? nah ebből látszik hogy csak villogni akarsz vele és nem a kutyát szereted. hát gratulálok te agyatlan bunkó! 8-9 hónap nem is volt elég hogy megszeresd a kutyát és ne a pitet lásd benne? te bizonyításvágyú agyatlan mentális zokni!
2013. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Szeretem, pit bull ként és kutya ként is, nem is raktam ki!
2013. ápr. 24. 19:42
 34/46 anonim ***** válasza:
90%

Nem látom a pedet, se a törzskönyvet.


Eddig úgy fajtatiszta pit ez a kutya ahogy én telivér bantu néger.

2013. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mondjuk azt, hogy deszép fajtatiszta kutya, mert még a végén kidobja ez a pöc$. Szegény állat...
2013. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

@kerdezo:

"És ha tk-sak a szülei?? Ha keverék lenne már menhelyen lenne."


NA ecsem ez Mo! Vegyunk kutyat, ha lehet pitet, mert az meno. HA meg nem tetszik, majd kib@sszuk egy menhelyre. Gratulalok, hozod azt a sztereotipiat amit egy ilyen kutyatulajdonosrol gondolnak az emberek. A gyoker szo jut eszembe..

2013. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
És arra nem gondoltál, hogy fajtarajongó vagyok, és azért kell mindenképp fajtatiszta?
2013. ápr. 25. 07:19
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

fajta rajongó vagy? nem hiszem. Mint írtam már, nem tudom hanyadik válaszomban, az az ismerősöm, aki megvette a fajtatiszta staffját fajta rajongó, ő sokat várt a kutyájára, bőven 100ezer fölött fizetett érte, és kiállításokon mindig kapnak valamilyen díjat.

Na ő fajta rajongó,mert megvette a fajtatiszta staffját, és neki megfelelően bánik vele.

Elszomorítalak, a tied csak egy fajtajellegű keverék, de a szülei sem lehetnek tk-sak, mert ez a fajtajellegűség látszik a kutyádon.

Nézd csak, ez egy fajtatiszta kutya, (kiköpött mása ismerősöm staffjának)


[link]


Látod a különbséget ez között, meg a tied között?


De, állítólag neked pittbull-od van, na nézz meg egy fajtatiszta pitt-et is!


[link]


Így már látod, hogy a tied csak fajtajellegű?


Amúgy, nálad ez a fajtaszeretet szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy kimerül azzal,hogy séták közben páran azt mondják, hogy úúú harci kutya.

Ha annyira a fajta tetszik, akkor ír le, hogy mi az...(és egy fajta szereteténél nem csak a külső vonások léteznek, hanem maga az egész kutya)

Kíváncsi lennék rá, hogy mit mondasz erre.

2013. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz a fajtatisztához,miért szaporítótól vettél?
2013. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
még mindíg nem néztétek meg a linket, hogy az a kutya fajtatiszta-e.
2013. ápr. 25. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!