Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol aludjon először a 8hetes...

Hol aludjon először a 8hetes kutya?

Figyelt kérdés
kinti kutya lesz,de nem tudom,hogy rögtön a házába szoktassam,vagy első napokba/hetekbe aludjon a garázsba?
2013. ápr. 24. 11:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pontosan! :)
2013. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a normál rendszerhez szoktatni. Amelyik kis korban bent volt, vagy bejárhatott, az nagy korában nagyon zokon vette, hogy már nem lehet, mindig bekívánkozott. Szerintem jobb, ha a saját helyét szokja/szereti meg. Persze rengeteg foglalkozással,de nem értem, annak miért kellene házon belülinek lenni.
2013. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amelyik nagy korában zokon veszi, ott nincs minden rendben a falkavezérséggel. A gazdi a főnök (falkavezér), tehát be kell hódolnia az akaratának hiszti nélkül. Ezért is fontos hogy az elején sokat legyen a családdal mert akkor tisztázódik benne ez.
2013. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy hisztizik, csak látom rajta, hogy rosszul esik neki. Elfogadja, hogy nem jöhet be, engedelmes kutyus, csak látom a szemén, hogy mennyire szeretne. (12es)
2013. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Attól függ, kinek mire "kell" a kutya. Nekem a társam, járunk mindenféle rendezvényekre, tömegbe, bemutatókra, versenyekre...Számomra fontos, hogy ne lepődjön meg új szitukban, furcsa hangoktól, semmitől.

Ezt otthon kölyökként lehet elkezdeni szoktatni: szoros kontaktus az emberrel, becsapódó ajtó, leejtett kanál, zajos porszívó, hangos mosógép, stb-stb...nekem ez a SZOCIALIZÁCIÓ ALAPJA

2013. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekünk csak addig aludt bent amíg meg nem kapta az összes oltást. Nappal kivittük, mondjuk sokat aludt. Nagyon sokat játszottunk vele. Szerintem nem jó ötlet betenni az ágyba.
2013. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

6#

Lehet én vagyok hülye. De most komolyan, mi a t*kömet írtál? Olvashatatlan, és értelmetlen.

2013. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk, akiknek nem jött át a mondanivalója :D
2013. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
:)
2013. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Egy 8 hetes, azaz közel 2 hónapos kutya, alhat egy jól kibélelt kutyaólban is. Ez az időszak meghatározó számára, ez nyílvánvaló, de ha nappal foglalkoznak vele, megfelelő módon, jàték, tanítgatás stb, az épp elég a szocializálódásra. Nem szívtelenség ha éjszakára nem szeretnék beengedni, hiszen nem benti kutyát akarnak. Ha egyszer beengedik, aztán nem, az az állatnak sem jó, mert ha nem amikor épp nem engedik be nem érti mi rosszat tett amiért kint kell maradnia. Tehát aki nem szeretne benti kutyát, annak a fajta megfelelő kiválasztása után, annyi a dolga hogy mihamarabb megbarátkoztatja a jól kibélelt kinti alvóhelyével a kutyust.
2019. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!