Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire nehéz egy csivavával?

Mennyire nehéz egy csivavával?

Figyelt kérdés
Én 11 éves vagyok, és a mandulaműtétem után kapok egy csivavát, mert nagyon félek a műtéttől,sírok is,ha rágondolok, és anyukámat állandóan nyaggatom, hogy szeretnék egy kutyát.Bele is egyezett, hogy kaphatok egyet fájdalom díjnak, és megegyeztünk egy csivavában. De anyu most azt olvasta, hogy nagyon beteges, és makacs.Aki tud valamit erről a fajtáról kérem szépen írjon!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 24. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szia a csiviket annyira nem ismerem de van egy nagyon kedves fajta és tanulékony egy igaz nem éppen csivava méretű de nagyon öleb kutyák :) Cavalier king charles spanie

itt egy videó elmondják a fajta jellemzőit

[link]


de itt egy videó a csivaváról is itt beszélnek a csivava tulajdonságairól


[link]

2013. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem kioktatni akartalak, ne haragudj. De az elmúlt évek alatt annyiszor láttam, hogy tizenévesek kaptak kutyát, és ahogy elkezdődött a középiskola, a szülőkre maradt a sétáltatás, és minden egyéb.
2013. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat, a másik kutya amin gondolkoztam sokat a cavalier king charless spániel.:D

Tudom, hogy nem akartál megbántani, én is elnézést kérek,a nagy felindulásért.

2013. ápr. 25. 14:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a videókat is!
2013. ápr. 25. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!