Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium Junior L táppal...

Brit Premium Junior L táppal etet valaki?

Figyelt kérdés
Nem kevés a kutyának az előírt adag? Németjuhász, 4 hónapos, adagolás szerint 339 gr lenne az adagja. Royal Caninból most eszik 400-420 gr-ot naponta és szerintem nem lakik jól vele, ezért is váltanék. Kaja után mindig bánatosan nézi az üres tányért :) A gyomrán sem látom, hogy tele lenne.
2013. ápr. 25. 14:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted hogyan kell etetni egy kutyát?
2013. ápr. 25. 15:54
 12/19 anonim ***** válasza:
10-es kifejtenéd mire gondolsz? Nem nagyon értem honnan szürted le mennyire nem értűnk a kutyák etetéséhez, pulsz a hierarhiához. Az én boxosom pl nyugisan fekszi amikor a család eszik, majd amikor befejeztük kap enni ő is. De ha leteszek elé ételt és otthagyom akkor sem nyúl hozzá amíg nem engedem. Azt hiszem itt csak az adagolásról volt szó.
2013. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

3 dl-es bögrével, de szerintem az odaírt adagtól el lehet térni.Vagyis az én felfogásom szerint, csak irányadóak a mennyiségek, amennyiben jó kondiban van a kutya több, kevesebb is lehet.

Viszont a Brit Prémium Adult M-ből az odaírt adag a másik kutyámnak nem elég és nem falós, viszont teljesen más mozgásigényű :)

2013. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Boxeres: miért kell magadra venned ha rád nem illik?? Akinek nem inge... ez csak tapasztalat. Kutya (ill. gazdi) kiképzőként dolgozom és látom az általános hibákat és a köz9öttük lévő összefüggéseket. Többek között ezt is. De akinek nem inge, még egyszer, nem veszi magára. ;o) De akinek meg igen, az gondolkodjon el rajta...
2013. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ok igazad van, csak elég sok támadást tapasztalok ezen az oldalon. A boxeres:-)
2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14-es! Pont ezért inkább tanácsokat várnék (várnánk) nem kioktatást. Talán egyszer te is voltál elsőkutyás gazdi. Lehet, hogy azért kérdezünk,mert nem akarunk hülyeséget csinálni. Ezen nem gondolkodtál még?
2013. ápr. 25. 16:40
 17/19 anonim ***** válasza:

Hogyan etetek kutyát?

Az etetsé mindig egy megszokott időben történik (kivéve a 3 hónapos kicsit aki még 3szor eszik). Aki nem eszi meg, otthagyja a kaját, azt elveszem és következőre csak a következő etetésnél kapja meg, akkor sem dupla adagot, csak a sajátot. Finnyáskodás nincs, szomorú szemek nincsenek. Tudom a kutyám természetes igényeit, és aszerint adok nekik, minden más emberi tulajdonságokkal való felruházás és tanulási folyamat eredménye.

2013. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17-es! Kösz, ezt én is így csinálom. A szomorú szemek csak megjegyzés volt arra vonatkozóan, hogy talán nem elég a kaja. Nem azt írtam, hogy akkor kuncsi van és plusz kaja.

A kérdés lényege pedig az volt, hogy tapasztalatok alapján a tápból elég-e az adagolási útmutató szerinti.

Bocs, de te nem erre válaszoltál :(

2013. ápr. 25. 17:20
 19/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: elkezdesz neki annyit adni, ha fogy tőle akkor többet, ha hízik kevesebbet. Ilyen egyszerű. A mennyiséget ne nézd, a kutyát nézd, ennyi.
2013. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!