Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya nagyon sovány lesz...

Ha a kutya nagyon sovány lesz fialás után mit agyak neki! . Mert én kutya kálciumot adok neki! . Szerintetek ez hatásos?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kalcium csonterősítő, ami esetleg a kölyköknek jó. A szukának jó minőségű eledelt adj, lényegesen nagyobb adagba mint amit általában kap, reggel és este is etesd szerintem hogy legyen teje meg összeszedje magát. Nem szeretnéd ivartalaníttatn, mit fogsz csinálni a kicsikkel? Mert az tuti hogy nem vagy tenyésztő, ha az lennél tudnäd mit kell tenni ilyen esetben.
2013. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Reggel és este kapott lágykonzervet és száraz tápot is. (Nagy doboz konzerv és egy tálnyi táp). Néha főzött farhátat is kapott. Vize mindig legyen. Fontos, hogy sokat és táplálót tudjon enni. Ettől felhízik és lesz elég teje is.
2013. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen állatboltokban kapható 700-800 Ft kálcium tabletták annyit érnek,mint halottnak a csók.Azzal se a kölykök se az anyakutya kálcium szintjét nem befolyásolod.

Viszont már az egész kérdésedből látszik,hogy nem értesz a dologhoz.Miért nem tudtad ivartalanítani azt a kutyát?

A kölykökkel mi lesz?


Amúgy az előttem szólok jól mondták.Hús,farhát,csirkenyak,emelt tápadag.Mondjuk ha vemhes/szoptatós tápot vennél neki,az is jó lenne,de gondolom annyira már nem akarsz költekezni.

Kölyköknek 2 hetes koruktól 2 hetente féreghajtás.

Starter táp.

Oltások.

Chip.


Remélem lesz gazdája mindnek és nem a menhely előtt végzik egy dobozban.

2013. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A konzerv nagy része víz, nem igazán hasznos viszont drága. Akkor már inkább rizst, csirkét(akár farhátat) és zöldségeket főzzön a kutyának és azzal etese napi kétszer.
2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós kutyát napi 3x is etetni kell. A megemelt mennyiséget így el lehet osztani normál adagokban. Hús, rizs, túró, zöldség, stb, ha nem táppal eteted.
2013. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdemes kecsketejet is venned neki.
2013. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konzervből csakis jó minőség, Landfleisch,Animonda Gran Carno....Ezekben HÚS van és zöldség
2013. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
agyak!! ez durva volt..
2013. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !... 1 hát igen nem vagyok az !...De nem szeretem volna hogy ne szülessenek meg a kiskutyusok !... Most mindent meg próbálok tenni mindent !.. Már gazdik is vannak !... Úgy hogy semmi gond nincs !.. :)
2013. ápr. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!