Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a szegecses nyakörvet?

Figyelt kérdés
Nem a szögeset, hanem a félgömb vagy piramis alakú szegecsekre gondolok, ami nem tud sérülést okozni egy másik kutyának.
2013. ápr. 27. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
Gondold bele magad a kutya helyébe. Neked milyen érzés lenne?
2013. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Nekem mudim van (neméppen a legijesztőbb kinézet), és szegecses a nyakörve, de még soha senki nem itélt el. Viszont vannak emberek akiknek az a mániájuk, hogy minden kutya cuki és zavarja őket, ha valaki az ellenkezőjét szeretné kifejezni. Pedig ezzel senkinek sem árt. Inkább ez mint egy csilivili rózsaszín nyakörv meg kendőcskék meg anyámkínja.
2013. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem a szöges fojtó...az teljesen más. Ez sima kényelmes bőrnyakörv amin kívülről vannak tompa szegecsek dísznek.
2013. ápr. 27. 11:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, amiatt, mert úgy érzik némelyek, a szegecsek felsérthetik a kutyával játszó másik kutya száját.
2013. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Engem az idegesít fel amikor valaki azt mondja h menőzés,meg csak azért van, hogy félelmetesebb legyen a kutya. Hogy lenne már félelmetes? :D Inkább szép. Van akinek ez egy rózsaszín nyakörvben merül ki, van akinek nem. Persze olyanok is vannak akik abszolút nem foglalkoznak azzal, hogy milyen a nyakörv esztétikai szempontból, de azért ne szólják már le azokat akiknek ez is fontos...
2013. ápr. 27. 11:43
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha kívülről van,akkor nem számít.Amúgy én ezektől a nyakörvektől is rohamot kapok,egyszer belegondoltam mi lenne ha az én nyakamat rángatnák így,úgyhogy áttértem a hámra,mert volt hogy egy picit jobban megnyomta a légcsövét,aztán alig kapott levegőt a kutya.A hám az tetszik neki,bár kisebb kutyáról van szó :)
2013. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kívülről nem gond,mindenki maga dönti el milyen nyakörvet tesz a kutyájára! :)
2013. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Mások miért ítélik el azt nem tudom, ami nem tud sérülést okozni azzal nincs bajom, a hegyessel annyi a gond,hogy sérülés veszélyes a másik kutyára nézve. Ilyennel itt a környékünkön nem találkoztam szóvan nem érint a dolog :D Gondolom aki szögeset tesz a kutyája nyakára az nem is akarja,hogy más kutyákkal játszon,azt se ítélem el, lehet van rá oka,de nem engedném oda a kutyámat a sérülés veszély miatt.
2013. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát probléma csak akkor van ha a kutyád játszik egy másikkal. Ha így nem engeded oda akkor nincs vele gáz..a piramis alakú szegecs azért tud fájni ^^ embernek is neki mehet vele stb
2013. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer a vizslámra tettem egy ilyen nyakörvet:

[link]

jól is állt neki csak a másik kutyám szétrágta. Az volt vele a legnagyobb bajom, hogy mikor játszott akkor le kellett vennem

2013. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!